• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی سایت بازرگانی – معرفي نمايندگي هاي فروش :

نمایندگی های فروش و شعبات خود را بهتر و موثرتر در وبسایت بازرگانی خود معرفی نمایید. چون در نهایت رونق گرفتن کسب و کار آنها میتواند برای شما سود بسیار زیادی را به ارمغان خواهد آورد. بسیاری از بازدید کنندگان وبسایت شما تمایل دارند تا نزدیکترین نمایندگی و یا شعبه به محل کار یا محل زندگی خود را برای فعالیت های بازگانی خود انتخاب نمایند. بنابراین این صفحه از وبسایت میتواند برای آنها بسیار مفید باشد.

درج و مدیریت نظر كاربران درباره محصولات :

کاربران تمایل دارند تا در مورد مطالب خوب و روشن و جامع که در وبسایت شما بیان خواهد شد اظهار نظر نمایند و حتی بعد از تایید مدیریت نظرات خود را در وبسایت ببینند. این حق را برای آنها در وبسایت خود قائل شوید. با طراحی و اجرای این صفحه از وبسایت آنها به وبسایت بازرگانی شما وفادار خواهند ماند و این میتواند در رونق کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

برگزاری قرعه کشی اینترنتی :

وجود این سرویس در نهایت میتواند کاربران را به صورت دوره ای و زمان بندی شده به وبسایت شما بکشاند. با انتخاب این سرویس این استراتژی جدید را میتوانید به نحو شایسته در وبسایت بازرگانی خود پیاده سازی نمایید. البته در طراحی این صفحه از وبسایت باید از تجربه های قبلی استفاده نماییم تا در نهایت کاربران به وبسایت اعتماد نموده و در قرعه کشی های دوره ای آن شرکت نمایند.

اعمال تخفیف مناسبتی برای خریداران اینترنتی :

همیشه همه ماها به دنبال تخفیف بوده ایم مخصوصا در فضای اینترنت. چرا که کاربران حق بسیار گسترده ای برای انتخاب وبسایت دیگر و خرید و دیدن از آن دارند. حتما برای فروش بیشتر و جلب بازدید کنندگان این سرویس را انتخاب نمایید. میتوانیم تخفیف های دوره ای را برای کاربران ثبت نام شده در نظر گرفته و آن را طراحی و پیاده سازی نماییم. مطمئن باشید کاربران با ارائه تخفیف های دوره ای به وبسایت شما وفادار خواهند ماند.

ارائه کارت هدیه برای خریداران اینترنتی :

کارت هدیه اینترنتی در نهایت احترام به بازدید کنندگان را میرساند. آنها متوجه میشوند که در وبسایت شما محترم شمرده میشوند. حتی این کارتهای مجازی را میتوانید به صورت دوره ای برای کاربران خاص وبسایت خود نیز در نظر بگیرید. با ارائه و طراحی این سرویس میتوانیم کاربران را تشویق کنیم که در وبسایت ثبت نام نمایند و از اینرو میتوانیم اطلاعات کاربران وبسایت خود را داشته باشیم.

معرفی هیئت مدیره و کارکنان :

حتما طراحی این صفحه در وبسایت شما لازم و ضروی میباشد. مشتریان و کاربران دوست دارند تا اعضاء هیت مدیره و نفرات دیگر را بشناسند و حتی رزومه کاری آنها را مطالعه نمایند. حرفه ای بودن شرکت و سازمان خود را با انتخاب این گزینه به کاربراتان نشان دهید. در طراحی این صفحه از وبسایت میتوانیم از تصاویر متعدد حتی در قالب گالری تصاویر با افکت های بسیار جالب نیز استفاده نمایید.

ارائه آمار و گزارشات :

اگر مطلبی در وب سایت دارید که احتیاج به نمایش آمار با شکلهای مختلف میباشد این گزینه را انتخاب نمایید. بهترین طرح را برای پیاده سازی این قسمت برای شما در نظر گرفته ایم.

قوانین و مقررات بازرگانی :

حتما در زمینه بازرگانی و موارد پیرامون این کسب و کار قوانین جدید و قدیمی وجود دارد که کاربرانتان میتوانند در وبسایت از این مجموعه مطالب استفاده نمایند. وجود مطالب زیاد در وبسایت باعث میگردد تا رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا نموده و بازدید کنندگان افزایش پیدا نماید. در نهایت این امر میتواند در رونق کسب و کار شما تاثیر بسیار مثبت و مستقیمی داشته باشد. کاربران منتظر طراحی چنین صفحه هستند.

تشکل های صنفی :

میتوانیم با طراحی این صفحه از وبسایت تشکل و صنف حوزه کارهای بازرگانی را بیشتر و بهتر به بازدید کنندگان وبسایت معرفی نماییم. مطمئن باشید معرفی همکاران دیگر در وبسایت شما میتواند حس بسیار خوبی را در دیگر همکارانتان ایجاد نمایند و رابطه کاری بهتری میتوانید با آنها داشته باشید. در طراحی این صفحه از وبسایت سعی میکنیم از تمام تجربه و دقت خود استفاده نماییم تا بازدید کنندگان احساس رضایت داشته باشند.

مشاوره :

مخصوصا در امر بازرگانی ارائه مشاوره چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین و مجازی میتواند باعث جلب اعتماد بیشتر بازدید کنندگان به کسب و کار شما گردد. میتوانیم در طراحی این صفحه از وبسایت از تکنیک های مختلف مشاوره استفاده نماییم مانند ارائه سرویس آنلاین چت و یا حتی پر نمودن یک فرم ساده یا پیچیده توسط کاربر وبسایت. طراحی این صفحه از وبسایت را فراموش نکنید.

آمار صادرات و واردات :

در این صفحه از وبسایت میتوانید وبسایت بازرگانی خود را به عنوان یک مرجع در ایران معرفی و عرضه نمایید. بطوریکه که در طراحی این بخش از صفحه وبسایت میتوانیم تمامی آمارهای موجود و حتی گذشته را به صورت نمودار و عدد در اختیار بازدید کنندگان وبسایت قرار دهید. در طراحی این صفحه به گونه ای عمل خواهیم نمود که بسیاری از بازدید کنندگان وبسایت روزانه بارها و بارها برای دیدن قیمتها و آمارها به وبسایت بازرگانی شما سر بزنند.

جلسه هیات نمایندگان :

مطمئنا چنانچه شرکت شما بزرگ باشد و در آن جلساتی برگزار شود که دوست داشته باشید تصمیمات اتخاذ شده در آن جلسات در وبسایت نمایش داده شود این صفحه از وبسایت دقیقا همان صفحه ای میباشد که شما میتوانید آن را در وبسایت بازرگانی خود داشته باشید. طراحی این صفحه از وبسایت باید نسبت به صفحات دیگر کاملا متمایز و منحصر به فرد باشد تا کاربران را بتواند جذب نموده و آنها را تشویق به مطالعه این جلسات نماید.

از این لینک میتوانید درموردطراحی سایت بازرگانی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه طراحی وب سایت وب تنان از این لینک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید