• webtanan
  • تیر 05, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مایش اخبار آموزشگاه و سایر اخبار :

طراحی وب سایت آموزشگاه – وجود اخبار در هر زمینه ای میتواند باعث بهبود عملکرد و افزایش بازدید کننده در وب سایت گردد. موتورهای جستجو به دلیل مطالب زیاد اخبار حتما نگاه ویژه تری را به وب سایت شما خواهند داشت. میتوانید با دسته بندی و گروه بندی اخبار آنها را در سطح وسیعتری به بازدید کنندگان وب سایت خود نمایش دهید. در طراحی این صفحه از وب سایت از تمامی امکانات و برنامه نویسی های خود استفاده خواهیم نمود.

اعلام دوره های آموزشی در حال برگزاری و آتی :

دانشجویان حتما از این بخش برای پیدا نمودن دوره های آموزشی و تنظیم و برنامه ریزی کارهای خود استفاده خواهند نمود. آنها به دنبال این صفحه از وب سایت هستند . نمایش لیست کاملی از دوره ها ی در حال برگزاری و دوره هایی که در آینده در حال برگزاری خواهند بود میتواند آموزشگاه و موسسه آموزشی شما را نسبت به رقبا در جایگاه بالاتری قرار دهد. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

نمایش برنامه زمان بندی کلاس ها :

میتوانید زمان بندی تمامی کلاسها را به صورت آنلاین در این بخش به آنها اعلام نمایید. حتی انتخاب کلاس آنها میتواند با این بخش هماهنگ باشد. این صفحه در وب سایت در نهایت طی انجام مراحلی توسط خود هنرجو میتواند به پرداخت آنلاین موسسه آموزشی شما هم ختم شود. به راحتی با طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت میتوانید درآمد موسسه آموزشی خود را چندین برابر نمایید. فرصت را از دست ندهید.

امکان معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی :

مهمترین بخش معرفی کالا یا محصولات میباشد. با این صفحه از وب سایت حتما کتابها و یا خدماتی را که میخواهید ارائه نمایید را با بالاترین کیفیت قرار خواهیم داد. کاربران میتواند به صورت ساده لیست آنها را رویت نمایند. در نهایت معرفی این کالاها و کتابها میتواند به خرید آنها توسط کاربر و بازدید کننده وب سایت منجر گردد. در طراحی آن برنامه های بسیار دقیقی داریم تا در زمان عقد قرارداد برای شما توضیح خواهیم داد.

امکان فروش کتاب ها و جزوات :

با این سرویس سایت را میتوانید تا حدی به سایت فروشگاهی تبدیل نمایید. میتوانید از وجود این سرویس بهره برداری مالی هم از سایت داشته باشید. میتوانیم با نمایش جزئیات و توضیحات دقیق کتابها آنها را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی نموده و از وب سایت کسب درآمد نمایید. در این وب سایت حتی میتوانید سیستم سبد خرید و پرداخت آنلاین هم داشته باشید. برنامه های حوبی برای طراحی آن داریم.

امکان صدور کارت آزمون :

صدور کارت و گرفتن آن توسط هنرجو همیشه برای همه دغدغه بوده است. با وجود این صفحه از وب سایت هنرجو میتواند آنلاین کارت خود را دیده و آن را پرینت نماید. حتی میتوانیم در پنل کاربران همراه با این صفحه از وب سایت بخشهای دیگر هم برای آن در نظر بگیریم و طراحی و پیاده سازی نماییم. بسیاری از هنرجویان موسسه آموزشی شما هم اکنون منتظر طراحی و پیاده سازی چنین صفحه از وب سایت هستند.

امکان صدور کارنامه و اعلام نتایج :

یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیز ترین صفحه های موجود در وب سایت شما میباشد. هنرجو میتواند از طریق پنل کاربری خود اطلاعات و نمره کارنامه خود را ببیند. حتی چنانچه اعتراضی باشد میتوانند به صورت آنلاین مطرح نمایند. در طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت شما از بالاترین سطح برنامه نویسی و طراحی استفاده خواهیم نمود تا کاربران و هنرجویان بتوانند با راحتی با این بخش از وب سایت ارتباط برقرار نمایند.

امکان دانلود پاورپوینت اساتید، نمونه سؤالات و … :

گرفتن فایل از استادها همیشه کار سختی بوده است. استاد میتواند کتابها و منابع علمی خود را در وب سایت به اشتراک بگذارد تا هنرجوها بتوانند آن را دانلود نمایند. با طراحی چنین صفحه در وب سایت موسسه آموزشی خود میتوانید بازدید کنندگان وب سایت که همان هنرجوهای موسسه باشند را افزایش دهید. با وجود چنین سرویسی آنها حتی میتوانند موسسه و آموزشگاه شما را به دیگر دوستانشان معرفی نمایند.

امکان معرفی اساتید و مربیان :

بیشتر معیار و ارزش یک موسسه آموزشی به استادان آن میباشد. با طراحی این صفحه از وب سایت اساتید دانشگاه را به دیگر بازدید کنندگان و هنرجویان بهتر معرفی نمایید. در این صفحه میتوانیم تصاویر و رزومه کاری مدرسان و اساتید را قرار داده تا دانشجویان بهتر بتوانند با آنها آشنا شده و بار علمی موسسه آموزشی شما بهتر برای بازدید کنندگان وب سایت شما مشخص گردد. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

فهرست مشتریان :

شما میتوانید با سازمان ها و شرکت هایی که با شما کار نموده اند و خدمات آموزشی را از شما دریافت نموده اند مانورهای بسیار خوبی را بدهید. با طراحی این صفحه از وب سایت اجازه دهید تا دیگران حرفه ای بودن شما را تشخیص بدهند. نمایش فهرستی از مشتریان در نهایت بزرگ بودن سازمان و موسسه آموزشی شما را نشان خواهد داد. میتوانیم با طراحی هوشمندانه این صفحه از وب سایت کاربران را به مشتری موسسه تبدیل نماییم.

انتشارات :

تمامی اتفاقاتی که در انتشارات موسسه آموزشی شما اتفاق میافتد و همچنین سرویس ها و خدماتی که در انتشارات ارائه میشود را میتوانیم در این صفحه از وب سایت طراحی و پیاده سازی نماییم. در زمان طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از تصاویر انتشارات و یا نمونه کارها و کتابهایی که انتشارات موسسه آموزشی شما ارائه نموده است را بیان و به بازدید کنندگان وب سایت خود معرفی نمایید.

مشاوره آموزشی :

برای طراحی و پیاده سازی بخش مشاوره میتوانیم از برنامه های مختلف که همه آنها ثابت شده هم هستند بهره مند گردیم. از راه اندازی و طراحی سیستم چت آنلاین تا پر نمودن یک فرم توسط بازدید کننده وب سایت میتوانیم قدرت مانور داشته باشیم. هم اکنون بسیاری از بازدید کنندگان وب سایت قبل از مراجعت به محل شما و یا صحبت تلفنی از این روشها میخواهند که ارتباط خود را برقرار نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

مجوزهای آموزشی :

در این صفحه از وب سایت میتوانید تمامی مجوزهای آموزشی که موسسه شما آنها را دریافت نموده است را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی نمایید. با این کار مطمئن باشید که آنها به شما اطمینان بیشتری نموده و به عنوان مشتری و هنرجو میتوانند در موسسه آموزشی شما ثبت نام خود را انجام دهند و یا حتی شما را به دیگر دوستان خود معرفی نمایند. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های زیادی داریم.

مراکز آموزشی و شعبات :

چنانچه موسسه آموزشی شما دارای شعبات و نمایندگی هایی میباشد میتوانید با نمایش آدرس و تلفن های تماس آنها کسب و کار آنها را رونق دهید. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از نقشه هایی که توسط گوگل نشان داده میشود در جهت نمایش دقیق نمایندگی مورد نظر هم استفاده نماییم. بسیاری از مشتریان و هنرجویان منتظر طراحی و پیاه سازی این صفحه از وب سایت هستند تا نزدیکترین نمایندگی را انتخاب نمایند.

امور دانشجویی :

همیشه امور دانشجویی یکی از مهمترین بخشها در یک موسسه آموزشی میباشد. بطوریکه بسیاری از اطلاعیه ها و دستورالعملها توسط امور دانشجویی به دیگر بخشها ابلاغ میشود. بنابراین میتوانیم تمامی وقایع و اخبار این بخش از موسسه را آنلاین و توسط وب سایت به کاربران آنلاین وب سایت منتقل نمایید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت آموزشگاه در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید