• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
برگزاری آزمون های تئوری بصورت آنلاین :

دانشجویان و دانش آموزان علاقه بیشتری به برگزاری آزمون های میان دوره و پایان دوره به صورت آنلاین دارند. با طراحی این صفحه از وب سایت از رقبا و سایتهای آموزشی دیگر به سرعت پیشی بگیرید. معمولا امروزه طراحی بسیاری از بخش ها و صفحات به صورت آنلاین در وقت و زمان کاربران وب سایت صرفه جویی خواهد نمود و در نهایت کاربران به وب سایت شما وفادار بوده و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی مینمایند.

اعلام نتایج آزمون به دانشجویان :

هنرآموز علاقه دارد تا بلافاصله نتیجه آزمون خود را به صورت آنلاین مشاهده نموده یا حتی توسط اس ام اس به رویت والدینش هم برسد. بنابراین وجود این صفحه از وب سایت در موسسه آموزشی یا مدرسه شما را بسیار حرفه ای تر از گذشته معرفی خواهد نمود. آنها میتوانند به صورت آنلاین و توسط پنل مدیریتی خود هر ساعتی از شبانه روز به آن سر زده و از نمرات خود آگاهی پیدا نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید

برگزاری برخی از کلاس ها بصورت آنلاین :

برگزاری کلاسها به صورت آنلاین یا اصطلاحاe-learning میتواند یک مزیت بسیار بزرگی برای وب سایت آمورشی شما تلقی گردد. هم اکنون با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم نظر موسسات دیگر و والدین و دانش آموزان را به خود جلب نمایید. البته طراحی و پیاده سازی این مجموعه کار بسیار عظیمی میباشد ولی چنانچه طراحی گردد میتواند رتبه شما را در بین تمامی موسسات آموزشی دیگر ارتقا ببخشد.

ارائه جزوات آموزشی :

هزینه کپی کردن جزوات را با ارائه آنلاین و دانلود رایگان البته برای هنرجویان ثبت نام شده کاهش دهید. امروزه با وجود دستگاه های موبایل و تبلت خواندن جزوه ها هم بسیار راحتتر از گذشته شده است. در طراحی این صفحه از وب سایت نهایت دقت و تلاش خود را خواهیم نمود تا مطابق با خواسته شما و هنرجویان موسسه آموزشی شما باشد. بسیاری از هنرجویان منتظر طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت شما هستند.

امکان ثبت نام آنلاین دوره ها :

کم شدن سفرهای درون شهری و انجام کارها به صورت آنلاین امروزه برای همه افراد به صورت فرهنگ درآمده است. دانش آموزان و هنرجویان وب سایت آموزشی خود را به صورت آنلاین ثبت نام نمایید و از داشتن چنین سرویسی لذت بینهایت را ببرید. امروزه برای شروع انجام هر کاری میتوانیم ابتدا به صورت آنلاین کار مورد نظر خود را آغاز نماییم. طراحی این صفحه میتواند از یک فرم بسیار ساده برای گرفتن اطلاعات کاربر باشد آغاز گردد.

ارائه برنامه های آموزشی :

هنرجویان مطمئنا هر روزه برای دیدن برنامه های آموزشی و یا تقویم آموزشی به وب سایت شما برخواهند گشت. با ارائه این سرویس بازدید وب سایت خود و در نهایت رتبه وب سایت آموزشی خود را در گوگل تحت نام بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو افزایش دهید. دسته بندب مطالب در طراحی این صفحه از وب سایت میتواند در پیدا شدن آن توسط کاربر بسیار موثر و چشمگیر باشد. برای آن طرح های مختلفی داریم.

ارائه چارت درسی برای راهنمایی دانشجویان :

یکی از مزایا داشتن وب سایت آموزشی نمایش چارت ها و گراف های آنلاین در هر زمینه و تخصصی میباشد. در طراحی این صفحه از وب سایت باید از چارت ها با حالتهای مختلف استفاده نماییم تا مفهموم مربوطه به درستی به هنرجوی وب سایت شما منتقل گردد. شما تعیین میکنید که در این صفحه از وب سایت چه بخشهایی قرار است نمایش داده شود.

ثبت نظرات کاربران و دانشجویان در رابطه با دروس :

دانشجویان و هنر آموزان دوست دارند که دیده شوند. نظرات آنها خوانده شود و مورد استقبال قرار بگیرند. بنابراین با طراحی این صفحه از وب سایت مطمئن باشید هر روز و حتی هر ساعت برای دادن یک نظر جدید به وب سایت شما باز خواهند گشت. در نهایت بازدید کنندگان شما افزایش پیدا نموده و رتبه شما در موتور جستحوی گوگل بهبود پیدا خواهد نمود. با طراحی این صفحه آنها را هیجان زده نمایید.

مراکز آموزشی و شعبات :

طراحی درست و هوشمندانه این صفحه در نهایت کسب و کار شما را بهتر میتواند به بازدید کنندگان وب سایتتان بشناسد و آنها بتوانند به نزدیکترین شعبه و نمایندگی مراجعه نموده و عملیات ثبت نام خود را انجام دهند. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از نقشه گوگل هم استفاده نماییم تا بازدید کنندگان وب سایت راحتتر بتوانند مکان مورد نظر خود را برای مراجعت به آن شناسایی نمایند. طراحی و سفارش را از دست ندهید.

انتشارات :

چنانچه موسسه آموزشی شما دارای انتشارات میباشد باید آن را به نحو احسن معرفی و به کاربران آنلاین وب سایت نمایش دهید. میتوانیم در طراحی این صفحه از وب سایت از تصاویر انتشارات و سرویس ها و خدماتی که در آن ارائه میشود صحبت نماییم تا کاربران وب سایت از بزرگ بودن و حرفه ای بودن موسسه ما مطلع شوند. در طراحی این صفحه از وب سایت نهایت دقت و تجربه خود را به کار خواهیم بست.

باشگاه مشتریان :

امروزه حتی بسیاری از مشتریان وب سایت از ما درخواست مینمایند که حتما باشگاه مشتریان و امکانات آن در وب سایتشان طراحی و پیاده سازی گردد. برای طراحی این بخش از وب سایت برنامه ها و طراح های بسیار زیادی را داریم که میتوانیم در فازهای مختلف برای شما پیاده سازی نماییم. در پنل کاربری بازدید کنندگان وب سایت میتوانیم به سفارش شما امکانات و قابلیتهای مختلفی را در نظر بگیریم و طراحی نماییم.

مجوزهای سازمان :

طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت در نهایت باعث خواهد شد تا کاربران به موسسه آموزشی شما بیشتر اعتماد نمایند و در آن تحصیلات خود را ادامه دهند. معمولا تصاویر مجوزها و گواهینامه ها باید با کیفیت بوده و توسط افکتهای بسیار منحصر به فرد طراحی شوند. انتخاب این سرویس و طراحی آن را فراموش ننموده تا کاربران وب سایت شما در نهایت شما را بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری به دوستان خود معرفی نمایند.

روابط عمومی :

همیشه بخش روابط عمومی با اخبار و وقایعی که در این بخش از سازمان و صفحه وب اتفاق میافتد میتواند برای کاربران و بازدید کنندگان وب سایت بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم آخرین اطلاعیه ها را به بازدید کنندگان وب سایت ارائه نماییم. اطلاعات تماس با روابط عمومی میتواند یکی دیگر از بخش های این صفحه از وب سایت باشد.

مشاوره آموزشی :

دادن مشاوره مخصوصا در امر آموزش میتواند در وب سایت موسسه آموزشی شما بسیار حرفه ای به نظر برسد. برای طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از یک فرم استفاده نموده و یا حتی مکانیز پیچیده یک چت آنلاین را راه اندازی نماییم. معمولا هنرجویان یک موسسه آموزشی در ابتدا لازم دارند تا مشاوره های لازمه در این زمینه را گرفته و سپس اقدام به ثبت نام در موسسه آموزشی مورد نظر بنمایند. این فرصت را به آنها بدهید.

امور دانشجویی :

همیشه امور دانشجویی یکی از مهمترین بخش ها در یک موسسه آموزشی میباشد. در این صفحه از وب سایت میتوانید اخبار و وقایع امور دانشجویی موسسه آموزشی خود را به کاربران آنلاین وب سایت خود معرفی نمایید. حتی میتوانید افرادی را که در امور دانشجویی موسسه آموزشی شما مشغول به فعالیت میباشند را معرفی نمایید. در طراحی این صفحه از وب سایت برنامه ها و طرح های بسیار ویژه ای را برای وب سایت شما در نظر گرفته ایم.

مرکز دانلود :

چنانچه فایلی را برای دانلود بخواهید به هنرجویان موسسه آموزشی خود ارائه نمایید میتوانید یک مرکز دانلود برای آنها راه اندازی نمایید. در طراحی این صفحه از وب سایت از جدیدترین و امن ترین تکنولوژیهای طراحی وب سایت استفاده خواهیم نمود تا کاربران بتوانند در مدت زمان کوتاهی فایل مورد نظر خود را دانلود نمایند. این بخش این بخش از وب سایت میتواند حتی دسته بندی هایی داشته باشد تا حرفه ای تر به نظر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *