• webtanan
  • تیر 05, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه
رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط :

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی – یکی از مهمترین مزایای هر وب سایت آژانس مسافرتی نحوه سفارش دادن بلیط و رزرو آنلاین آن میباشد. موفقیت یا عدم موفقیت این دسته از وب سایت ها در داشتن یا نداشتن این صفحه از وب سایت است. سفارش این سرویس در نهایت وب سایت آژانس مسافرتی شما را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تبدیل خواهد نمود و شما میتوانید به راحتی از آن کسب درآمد نمایید.

معرفی و تبلیغ انواع پکیج های پیشنهادی :

معرفی پکیج های مسافرتی در نمای بسیار زیبا و کاربر پسند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. اجازه دهید کاربران به صورت آنلاین این بخش را با موفقیت پشت سر بگذارند تا در نهایت وارد پرداخت آنلاین آن شوند. با طراحی این صفحه از وب سایت در نهایت میتوانید وب سایت آژانس مسافرتی خود را به وب سایت فروشگاهی هم تبدیل نمایید. برای طراحی آن برنامه های بسیار عالی و طولانی مدت در نظر گرفته ایم.

طراحی بخش آخرین اخبار تورها :

طبیعتا در هر لحظه و زمان ممکن است برای یک پکیج مسافرتی و تور اخبار جدیدی به وجود بیاید و طبیعتا کاربران وب سایت قبل از سفارش آن باید از آن خبر اطلاع داشته باشند. بنابراین با انتخاب این سرویس و طراحی آن توسط وب تنان این حق طبیعی را به آنها بدهید تا به شما و وب سایتتان وفادار بمانند. وفادار ماندن مشتری و بازدید کننده به وب سایت در نهایت درآمد شما را بالاتر خواهد برد.

طراحی بخش آخرین تورهای ارزان و لحظه آخری :

بسیاری از مشتریان آژانس های مسافرتی در لحظات آخر خرید های خود را انجام میدهند تا با قیمت کمتر و نازلتری مسافرت خود را آغاز نمایند. وجود این بخش در وب سایت شما حتما برای آنها هیجان انگیز خواهد بود و هر لحظه به این بخش سر خواهند زد. با طراحی این صفحه از وب سایت باعث خواهد شد بازدید کنندگان بیشتری را جذب وب سایت آژانس مسافرتی خود نمایید.

نمایش اطلاعات ساعات کشورهای مختلف جهان :

برای احترام به مشتریان وب سایت بهتر است این سرویس انتخاب گردد. چراکه شاید بسیاری از افراد از کشورهای مختلف وب سایت شما را بازدید نمایند و دوست داشته باشند تا از موقعیت زمانی کشور مبداء یا مقصد اطلاع داشته باشند. به آنها با انتخاب این سرویس احترام بگذارید.

معرفي خدمات آژانس مسافرتی :

با انتخاب این سرویس خدمات و سرویس هایی را که قرار است به بازدید کنندگان و مشتریان آژانس بدهید را بهتر و موثرتر معرفی نمایید. آنها و همچنین رقبایتان دوست دارند از بزرگی کسب و کار شما اطلاع داشته باشند. با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت بزرگی سازمانتان را به دیگران بهتر بشناسانید. آنها منتظر طراحی این صفحه از وب سایت هستند تا بیشتر به شما و آژانس شما اطمینان نمایند.

طبقه بندی تور ها :

مطمئنا آژانس مسافرتی شما برای یک کشور و یا زمان خاص پکیج های مسافرتی را ارائه نمی نماید. بنابراین بهتر است به فکر دسته بندی آنها باشیم تا مشتریان و کاربران راحتتر و سریع تر بتوانند پکیج مسافرتی خود را در وب سایت سفارش بدهند. در طراحی این بخش از وب سایت باید نهایت دقت خود را داشته باشیم تا کاربران و مشتریان در حداقل زمان بتوانند به اطلاعات تور مسافرتی خود دسترسی داشته باشند.

طبقه بندی هتل ها :

انتخاب این سرویس نه فقط برای دادن اطلاعات بلکه برای سفارش بهتر و جذب مشتریان میتواند در وب سایت شما ارائه گردد. آنها دوست دارند تا بدانند به چه هتلی سفر خواهند کرد و یا آن مرکز اقامتی چه سرویس ها و خدماتی را در اختیار آنها قرار خواهند داد. میتوانیم برای دسترسی سریع و راحتتر کاربران به اطلاعات مورد نظرشان از جستجو هم بهره برده و آن را برای شما طراحی نماییم.

معرفی جاذبه هاي گردشگري كشورها و شهر :

این بخش میتواند به عنوان جذب کاربر و نگه داشتن آن در وب سایت قلمداد گردد. همچنین میتوانید رتبه خود را در موتورهای جستجو مانند گوگل بهتر و بالاتر ببریم. وجود مطالب زیاد در وب سایت میتواند در نهایت خشنودی کاربران را برای شما صاحب آژانس مسافرتی به ارمغان بیاورد. میتوانیم با دسته بندی و ارائه مطالب جاذبه های گردشگری هر استان کاربران بیشتری را برای مطالعه آنها به وب سایت آژانس مسافرتی خود بکشانیم.

اطلاعات ضروری قبل از سفر :

قبل از هر سفری در هر شرایطی و در هر فصلی مقدماتی لازم میباشد که مسافران باید از آن اطلاع داشته باشد. برای مشتریان خود این سرویس و خدمات را انتخاب نمایید. چرا که در نهایت از این سرویس خوششان خواهد آمد و شما را به دیگران معرفی خواهند نمود. دادن اطلاعات امروزه به بازدید کنندگان در نهایت آنها را به مشتریان واقعی وب سایت تبدیل خواهد نمود و از طرفی بازدید کنندگان وب سایت شما هم بالاتر خواهد رفت.

تورهای داخلی :

این صفحه از وب سایت به دلیل شاید ارزان بودن بیشتر مورد استقبال بازدید کنندگان وب سایت آژانس مسافرتی شما قرار بگیرد. بسیاری از کاربران هر روزه برای دیدن وضعیت تورهای داخلی به این صفحه از وب سایت شما مراجعت نموده و از آخرین فیمتها و وقایع تورهای داخلی باخبر خواهند شد. در طراحی این صفحه از وب سایت تمام دقت خود را به کار خواهیم بست تا کاربران در نهایت راضی و خشنود شوند.

تورهای خارجی :

نمایش و دسته بندی تورهای خارجی و معرفی مکان های تفریحی آنها کار بسیار عظیم و بزرگی در وب سایت آژانس مسافرتی شما محسوب میشود. در طراحی این صفحه از وب سایت در نهایت سعی میکنیم از طراحی بسیار متفاوتی استفاده نماییم تا بازدید کنندگان بتوانند در نهایت خرید خود را انجام داده و از مسافرت خود لذت ببرند. سعی نماییم تورهای خارجی را همراه با تصاویر منحصر به فرد مکان های مورد نظر کاربران به آنها ارائه نماییم.

دریافت بروشور :

میتوانید بسیاری از خدمات و سرویس های خود را در قالب کاتالوگ و بروشورهایی آماده نموده و آنها را مجانی در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهید. این بروشورها میتواند برای هر تخفیف و یا ارائه یک تور منحصر به فرد در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار داده شود. آنها با طراحی و پیاده سازی این سرویس بسیار خوشنود خواهند شد و آژانس مشافرتی شما را به دیگر دوستانشان معرفی خواهند نمود.

اطلاعیه ها :

در نهایت میتواند این بخش از وب سایت به عنوان بخش اخبار از وضعیت تورها و … نیز به حساب بیاید. در طراحی این صفحه از وب سایت باید از تکنیک ها و ترفندهای وب سایت های خبری هم استفاده نماییم تا کاربران و بازدید کنندگان به راحتی بتوانند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. در نهایت میتوانیم با طراحی مکانیزم جستجو دسترسی راحتتری را برای بازدید کنندگان وب سایت فراهم نماییم.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت آژانس مسافرتی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید