• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت انتشارات – اخبار در مورد کتاب ها و تاریخ نشر آنها :

بهتر است قبل ار اینکه کتاب وارد بازار گردد ذهنیت مخاطبان از آن کتاب روشن و شفاف باشد. بنابراین با راه اندازی این قسمت میتوانم آنها را از اخبار در این زمینه و اطلاعات پیرامون کتاب یا مجله مورد نظر آگاه نماییم. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از مجموعه ای از تصاویر کتاب مورد نظر استفاده نماییم و توضیحات کامل به همراه قیمت آن هم در وب سایت قرار دهیم. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

اسامی کتاب های پر فروش و اخبار آنها :

با راه اندازی این بخش میتوانید کاربران خود را هیجان زده نمایید. آنها دوست دارند که بدانند کتاب مورد علاقه کاربران وب سایت کدام کتاب بوده است تا شاید در تصمیم گیری آنها برای خریداری یک کتاب جدیدتر موثر باشد. میتوانیم لینک این صفحه از وب سایت را در بخش های مختلف وب سایت انتشاراتی شما قرار دهیم تا کاربران را بیشتر به خود درگیر نماید. بازدید کنندگان را با سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت غافل گیر نمایید.

بخش مربوط به مولفین :

تالیف کنندگان زیادی مطمئنا با شما کار خواهند نمود. بنابراین برای گسترش کار و نمایش حرفه ای بودن خود میتوانید اطلاعات دقیق از این مولفین در وب سایت و در معرض دید بازدید کنندگان خود قرار دهید. اجازه دهید کاربران مولفین مورد علاقه خود را شناسایی نمایند. مولفین هم با دیدن سوابق و اطلاعات خودشان حتما در سطح گسترده تری با انتشارات شما فعالیت خواهند نمود. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

بخش مربوط به مترجمین :

بسیاری از افراد که دارای زبان خارجی خوبی هستند با شما در زمینه ترجمه کتابهای مختلف کار خواهند نمود. میتوانید با راه اندازی این قسمت در وب سایت آنها را بهتر و موثرتر به مخاطبان و مشتریان و کاربران آنلاین وب سایتتان معرفی نمایید. از این صفحه از وب سایت میتواند استقبال بسیار زیادی شود چراکه کاربران وب سایت میتوانند به راحتی با مترجمین ارتباط برقرار نموده و بیشتر با آنها ارتباط برقرار نمایند. کاربران وب سایت منتظر طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت هستند.

تازه های نشر :

اخبار مربوط به تازه های نشر همیشه خبر ساز هستند و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی به دنبال چنین اخباری در سطح اینترنت میباشند. بنابراین با راه اندازی این سرویس و طراحی اصولی و حرفه ای ای صفحه از وب سایت خواسته این قشر از علاقه مندان وب سایت را پوشش داده تا در نهایت به وب سایت شما باز گردند.

راهنمایی :

در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم روشهای مختلفی برای راهنمایی و ارشاد کاربران و بازدید کنندگان وب سایت استفاده نماییم. میتوانیم این صفحه را به صورت پرسش و پاسخ های متداول طراحی و پیاده سازی نماییم و یا توسط فرمی و سلسله مراحلی کاربران را راهنمایی نماییم. در این صفحه از وب سایت باید از تصاویر گویا استفاده نماییم و حتی میتوانیم به طور صحیح از ویدئوها هم برای بیان مطالب استفاده نماییم.

پذیرش اثر :

طراحی این صفحه و بخش از وب سایت در نهایت میتواند وب سایت و سازمان انتشاراتی شما را بزرگتر و گسترده تر نماید. چراکه توسط فرم و به صورت آنلاین علاقه مندان میتوانند اثر و کار خود را به شما اطلاع داده تا در کوتاهترین زمان با آنها تماس گرفته شود و از آنها دعوت به همکاری گردد. میتوانیم با این صفحه از وب سایت ذهن علاقه مندان به همکاری را بیشتر درگیر انتشارات خود نمایید.

مراکز پخش :

این صفحه از وب سایت میتواند کسب و کار انتشاراتی شما را بیش از گذشته معروف تر نموده و برای شما سود مالی بالایی داشته باشد. چراکه میتوانیم تمامی مراکز پخشی که شما با آنها کار مینمایید و آنها کار پخش کارهای شما را بر عهده دارند را معرفی نمایید. این امر البته میتواند کاملا دو طرفه باشد. در طراحی این صفحه از وب سایت ایده های بسیار جالبی داریم که حتما با شما در میان خواهیم گذاشت.

صاحبان آثار :

حتما باید این صفحه وب را در وب سایت انتشاراتی خود برای صاحبان اثر و معرفی دقیق همراه با تصاویر را در نظر داشته باشید. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم اطلاعات بسیار مختلفی را به بازدید کنندگان بدهیم که این امر را شما برای ما مشخص خواهید نمود. مطمئنا این صفحه از وب سایت میتواند بازدید کنندگان زیادی داشته باشد و حتی بشود که از داخل آن افراد دیگری را جذب انتشارات خود نمایید.

نشر الکترونیک :

میتوانیم به جرات بگوییم که این صفحه و بخش از وب سایت میتواند کاملا وب سایت انتشاراتی شما دگرگون سازد. چراکه با گسترش دستگاه های موبایل و تبلت و میل به خواندن کتابها و مقالات توسط این دستگاه ها میتوانیم برای نشر این آثار به صورت الکترونیکی و آنلاین هم برنامه های ویژه ای داشته باشیم. برای طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت برنامه های بسیار عالی و ایده های نابی داریم.

نشریات :

البته طراحی این صفحه از وب سایت میتواند کاملا به عهده شما باشد و شما بگویید که در این صفحه میخواهید که چه چیزی را قرار دهید. در نهایت میتوانیم با طراحی درست و قرار دادن اطلاعات مناسب حال بازدید کنندگان وب سایت شما بازدید کلی وب سایت را بالا برده و بازدید کنندگان را بیشتر در وب سایت نگه داریم. طراحی این صفحه از وب سایت و دسته بندی مطالب داخل آن را فراموش نکنید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت انتشارات در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید