• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 5 دقیقه

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی – تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات :

در وب سایت تبلیغاتی و آگهی رایگان میتوانید به انتخاب خودتان و تحت مدیریت خودتان گروه ها و زیر گروه های اصلی و فرعی را ایجاد نمایید. طراحی مکانیزم ایجاد نمودن گروه های اصلی و فرعی میتواند وب سایت شما را گسترده و کاربران وب سایت شما را افزایش بدهد. به گونه ای این بخش را برای شما طراحی و برنامه نویسی خواهیم نمود که خودتان میتوانید از طریق پنل کاربری خود آن را ویرایش نمایید.

تعریف گروه های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات :

برای جذب و بالا رفتن ترافیک وب سایت و رتبه شما در گوگل توصیه میکنیم این سرویس را انتخاب نمایید چراکه باعث ایجاد مطالب بسیار زیادی در وب سایت آگهی و تبلیغاتی شما خواهد شد. بسیاری از تبلیغات و آگهی های رایگان در وب سایت ها دارای گروه های اصلی و فرعی میباشد که میتوانیم با طراحی و پیاده سازی درست آنها را در اختیار کاربران وب سایت قرار دهیم.

مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و … :

چنین وب سایت های آگهی و درج آگهی رایگان باید به خوبی توسط شما مدیریت شوند که این بخش برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب درآمد از وب سایت برای شما بسیار لازم میباشد. در طراحی پنل کاربری شما نهایت دقت و تجربه خود را به کار خواهیم بست تا شما کنترل کامل و متمرکزی را بر روی تمامی صفحات وب سایت درج آگهی و نیازمندی خود داشته باشید.

ایجاد پکیج تعرفه برای آگهی ها :

در نهایت کاربران با نرخ مصوب تعیین شده اقدام به پرداخت مینمایند. توسط ان سرویس خود شما در هر لحظه میتوانید آن را تغییر داده و به بهترین حالت دسترسی پیدا نمایید. جذب پول رمز حیاط و ماندگاری وب سایت آگهی و نیازمندی شما خواهد بود. در طراحی آن در پنل مدیریتی تمامی حالتها را در نظر گرفته ایم تا شما بتوانید در هر لحظه آن را پیاده سازی نمایید. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

ایجاد پکیج تعرفه برای بنرهای سایت :

مطمئن باشید به دلیل بازدید کنندگان بسیار بالای وب سایت شما شرکتها و موسسات مختلف حاضر خواهند بود که در سایت شما بنرهای تبلیغاتی بزرگی را قرار دهند. از همین حالا به فکر ارائه این سرویس برای جذب بیشتر سرمایه و سرپا نگهداشتن وب سایت درج آگهی رایگان و نیازمندی خود باشید. خودتان از طریق پنل مدیریتی خود میتوانید اقدام به طراحی و تعریف پکیجهای تبلیغاتی و نیازمندی نمایید.

ارسال نظرات کاربران برای هر آگهی به طور جداگانه :

کاربران آنلاین علاقه دارند تا نظرات و سلیقه های آنها دیده و شنیده شود. با ارائه و طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید این دسته از کاربرانتان وب سایت خود را خوشنود و راضی سازید. آنها اگر راضی شوند حتما هر روز به وب سایت شما سر خواهند زد و ترافیک سایت بالا خواهد رفت. بالا رفتن ترافیک در وب سایت به معنای درآمد بیشتر از وب سایت میباشد. آنها را با طراحی این صفحه از وب سایت غافلگیر نمایید.

مدیریت ثبت یا عدم ثبت نظرات کاربران :

این هم میتواند یکی از امکانات تکمیلی برای طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت وب سایت شما باشد. شما به عنوان مدیر وب سایت باید همه صفحات وب سایت را زیر نظر داشته و آنها را مدیریت نمایید. در طراحی سیستم نظر دهی و مدیریت نظر کاربران سعی میکنیم از تمام تجربیات خود در زمینه طراحی و توسعه وب سایت بهره ببریم. با طراحی این صفحه کاربران وب سایت را به وب سایت خود وفادار نگه دارید.

نمایش منتخب آگهی ها(پربازدیدترین،جدیدترین و ….) :

توسط این بخش از صفحه وب سایت که میتوانیم آن را در صفحه اصلی وب سایت پیاده سازی نماییم میتوانیم به آخرین تغییرات در آگهی ها اشاره نماییم تا کاربران آنها را بیشتر رویت نموده و بر روی آن کلیک نمایند. با این کار در نهایت کاربران بیشتر در وب سایت آگهی رایگان شما خواهند ماند و در نتیجه بازدید و رتبه شما در گوگل بالا خواهد رفت. برای طراحی و پیاده سازی آن برنامه های وبژه ای را در نظر گرفته ایم.

امکان ارتباط کاربران با آگهی دهنده :

با طراحی این صفحه از وب سایت کاربران میتوانند در زمینه آگهی مربوطه با آگهی دهنده ارتباط برقرار نموده و از صحت آگهی مربوطه اطمینان حاصل نمایند. معمولا در وب سایت های آگهی رایگان و نیازمندی که در اینترنت فعال هستند وجود چنین صفحه ای بسیار لازم و ضروری میباشد چرا که کاربران مدت زمان بیشتری را میتوانند در وب سایت نیازمندی شما صرف نمایند.

مشاوره تبلیغاتی :

مشاوره های تبلیغاتی را با انتخاب این سرویس در وب سایت تبلیغاتی خود داشته باشید

راهنمای درج آگهی :

بدون چنین صفحه ای در وب سایت کاربرانتان نمیتوانند آگهی رایگان یا ستاره دار خود را ثبت نمایند. در طراحی این صفحه از وب سایت سعی مینماییم از ساده ترین طرح ها استفاده نماییم تا کاربران گم نشده و به راحتی بتوانند آگهی خود را در وب سایت نیازمندی و آگهی رایگان شما سفارش دهند. طراحی این صفحه از واجبات چنین وب سایت هایی تلقی میگردد.

تعرفه های آگهی :

با طراحی این صفحه از وب سایت کاربران شما میتوانند بفهمند که چقدر و چگونه میتوانند در وب سایت نیازمندی و آگهی رایگان شما هزینه و خرج نمایند. این صفحه از وب سایت میتواند بازدید کنندگان بسیار زیادی داشته باشد. در طراحی آن میتوانیم از رنگهای شاد برای جذاب تر شدن آن استفاده نماییم. در نهایت این صفحه از وب سایت میتواند به ثبت نام و پرداخت آنلاین ختم گردد. طراحی آن را از دست ندهید.

قوانین درج آگهی :

به نظر ما هر وب سایتی در اینترنت و کسب و کارها باید قوانین منحصر به فرد خود را داشته باشند تا کاربران بدانند که در آن وب سایت چگونه باید رفتار نمایند. طراحی چنین صفحه از وب سایت باید گویا و در عین حال ساده بوده تا کاربران بتوانند آن را به راحتی مطالعه نموده و حتی نسخه پرینت شدنی از آن هم میتواند وجود داشته باشد. طراحی و سفارش این صفحه از وب سایت آگهی رایگان و نیازمندی را فراموش نکنید.

طراحی مکانیزم کامل تبلیغات بنری :

درست است که وب سایت شما جزء وب سایت های آگهی و نیازمندی محسوب میگردد ولی طراحی و پیاده سازی مکانیزم پیچیده تبلیغات و اختصاص دادن صفحه ویژه ای در وب سایت میتواند بسیاری از کاربران را برای ساعتهای طولانی در وب سایت ماندگار نماید. در این صفحه از وب سایت میتوانیم پرداخت آنلاین و تعرفه های آگهی و خدمات خود را نمایش دهیم. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های خوبی داریم.

امکان پرداخت با فیش بانکی :

شاید بعضی از افراد رمز اینترنتی یا دوم کارت خود را نداشته باشند لذا این سرویس حتما برای این دسته از افراد آنلاین وب سایت لازم و ضروری خواهد بود. برای پیاده سازی آن باید طراحی هوشمندانه و منحصر به فردی را داشته باشیم. باید کاربر آنلاین وب سایت آگهی و نیازمندی شما به راحتی وجوه خود را توسط وب سایت ثبت نموده تا شما در پنل کاربری خود آنها را مشاهده نموده و به آنها هر روزه رسیدگی نمایید.

امکان پرداخت پس از دریافت کالا توسط مشتری :

با بستن قرارداد با پست میتوانید این سرویس که الان بیشتر وب سایت ها از آن بهره میبرند را در وب سایت خود داشته باشید. تاکنون در بسیاری از وب سایت هایی که مجموعه وب تنان آنها را طراحی و پیاده سازی نموده است این طراحی را بدون نقص انجام داده ایم. تمامی کارها را ما برای شما انجام خواهیم داد تا شما در نهایت بتوانید از وب سایت آگهی و درج آگهی و نیازمندی خود بالاترین سود مالی را داشته باشید.

مشاهده تراکنش های پرداخت های صورت گرفته و تایید یا رد آنها :

پنل مدیریتی چنین سایت های بزرگ و پیچیده از مهمترین قسمتهای آن میباشد. توسط این بخش میتوانید تمام وب سایت خود را از هر نقطه نظری بررسی و ردیابی نمایید. مشاهده تراکنش ها تا آگهی های داده شده در روز و مدیریت افراد ثبت نام شده در وب سایت و ….

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید