• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت تخفیف – تعریف کردن پلن های مختلف تخفیف :

همانطور که از اسم وب سایت تخفیف مشخص میباشد کار اصلی آن تنوع کالاها و تخفیف های آن میباشد. توسط این سرویس پلن های مختلف تخفیفی را تعریف نموده و به کالاهای موجود در وب سایت نسبت دهید. این امکان نیز وجود ندارد تا در یک وب سایت تخفیف پلن های مختلف وجود نداشته باشد چرا که بسیاری از بازدید کنندگان به دنبال تخفیف های بیشتر و بهتر هستند. طراحی این سرویس را فراموش نکنید.

درج و مدیریت نظرات کاربران برای هر محصول :

وجود داشتن نقطه نظرهای کاربران باعث میشود تا کاربران آنلاین وب سایت تان راحتتر به وب سایت شما اطمینان و اعتماد نمایند. بازدید کنندگان خود را با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت افزایش دهید چرا که همه برای خواندن نظرات کاربران و تجربه آنها به وب سایت شما خواهند آمد. خواندن نظرات و حتی شرکت در بحث ها در وب سایت در نهایت میتواند افزایش بازدید کننده را برای شما به ارمغان بیاورد.

امکان امتیاز دهی به محصولات توسط کاربران :

امتیاز دادن به کالاها میتواند خودش حرفه ای بودن شما را در وب سایت برساند. کاربران مشتاق به رای دادن میشوند و در آینده میتوانید بر این اساس آنها را دسته بندی نموده و به کاربران نمایش دهید. بازدید کنندگان وب سایت دوست دارند تا نظر که در وب سایت میدهند را ببینند و نظر دیگران را در رابطه با آن بدانند. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های بسیار ویژه ای را در نظر داریم.

نمایش تخفیف ها بر اساس استان ها :

تنها استان تهران مطمئنا مخاطبان سایت شما نخواهند بود. بلکه با برنامه ریزی درست میتوانید کل کشور را پوشش دهید. بنابراین با انتخاب همین سرویس و طراحی و پیاده سازی چنین بخشی در وب سایت برنامه ریزی دراز مدت خود را آغاز نمایید. بسیاری از افراد و بازدید کنندگان در استان های دیگر منتظر راه اندازی وب سایت تخفیف شما در استان و محل اقامت شهرستان خود هستند. آنها را بیش از این منتظر نگذارید.

نمایش گواهینامه ها و مجوزها :

حتما در این زمینه با توجه به گستردگی فعالیت هایتان دارای مجوزها و گواهینامه های لازمه هستید که کاربران با دیدن آنها احساس آرامش نموده و بهتر از سایت شما خرید خود را انجام میدهند مانند نماد اعتماد اینترنتی و غیره. انتخاب و طراحی این صفحه از وب سایت را برای اعتماد سازی بیشتر از دست ندهید. در طراحی این صفحه از وب سایت سعی مینماییم از افکت های جذاب و کاربرپسند استفاده نماییم.

گرفتن اشتراک :

مطمئنا زمانی که کاربر وب سایت به این مرحله برسد باید در داخل وب سایت ثبت نام خود را انجام دهد. بنابراین با دادن حق اشتراک و سهیم نمودن کاربران در وب سایت میتوانید باعث جلب و جذب بیشتر بازدید کنندگان به وب سایت شویم. با این کار آنها بیشتر در وب سایت شما خواهند بود و شما را به دیگر دوستان خود معرفی مینمایند. بسیاری از مشتریان وب سایت تخفیف شما هم اکنون منتظر ارائه و طراحی این صفحه هستند.

تخفیف های امروز :

ارائه این بخش از صفحه وب میتواند در نهایت کاربران را برای بارها در روز به وب سایت شما بکشاند و فروش خود را از این طریق افزایش دهید. در این طراحی میتوانیم از شمارنده ساعت و دقیقه استفاده نماییم تا مشتریان متوجه شوند که چقدر زمان برای خرید کالا یا سرویس مورد نظر دارند. در نهایت در طراحی این صفحه از وب سایت تمام تلاش خود را به لحاظ فنی برای پیاده سازی آن خواهیم نمود.

درخواست نمایندگی :

مطمئنا زمانی که وب سایت تخفیف شما بسیار گسترده شد بسیاری از افراد دیگر دوست خواهند داشت تا نمایندگی وب سایت تخفیف شما را داشته باشند تا برای خود کسب درآمدی داشته باشند. بنابراین میتوانید در این صفحه از وب سایت این مکانیزم همراه با توضیحات طراحی را برای بازدید کنندگان وب سایت داشته باشید تا بتوانند به صورت آنلاین درخواست عضویت خود را داشته باشند. سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

فرم استخدام :

این صفحه از وب سایت میتواند در جهت گسترش و رونق کسب و کار شما بسیار مفید باشد. در نهایت بازدید کنندگان وب سایت و آنهایی که علاقه مند هستند تا در وب سایت تخفیف و سازمان شما مشغول به فعالیت شوند از طریق پر نمودن فرمی بتوانند درخواست خود را برای شما ارسال نمایند. در طراحی این صفحه از وب سایت سعی مینماییم یک فرم دقیق و جامع را برای شما طراحی و پیاده سازی نماییم.

راهنمای پرداخت آنلاین :

ارائه و طراحی این صفحه از وب سایت به صورت جداگانه امری لازم و ضروی برای وب سایت تخفیف شما محسوب میشود. چراکه در این صفحه از وب سایت باید به بازدید کنندگان وب سایت خود بصورت کامل نحوه خرید و پرداخت آنلاین را توضیح داده و برای آنها توسط تصاویر گویا شرح دهید. در طراحی این صفحه از وب سایت حتما از تجربیات خود در پیاده سازی وب سایت های فروشگاهی استفاده خواهیم نمود.

پیشنهادها :

اصولا در یک وب سایت تخفیف گروهی پیشنهاد دادن و طراحی این سرویس میتواند وب سایت تخفیف شما را نسبت به رقبا در جایگان بالاتری قرار دهد. در طراحی این صفحه از وب سایت سعی مینماییم تا برای بازدید کنندگان و مشتریان وب سایت قابل رویت بوده و این مکانیزم بدون عیب و نقص کار خود را انجام دهد. در نهایت کلیک شدن در وب سایت بالاتر خواهد رفت و درآمد شما در وب سایت افزایش پیدا خواهد نمود.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت تخفیف در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید