• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 3 دقیقه

طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین – نقد و بررسی :

وجود چنین صفحه از وب سایت میتواند رنج گسترده ای از بازدید کنندگان را به سمت وب سایت شما بکشاند. نقد و بررسی از فیلم ها و نشریات گرفته تا هر موردی که فکرش را بکنید میتوانیم در طراحی چنین صفحه از وب سایت قرار داده و به کاربران آنلاین وب سایت تفریحی و سرگرمی وب سایت شما ارائه نماییم. بسیاری از کاربران هم اکنون منتظر هستند تا در بحث ها و گفتگوها در وب سایت شرکت نمایند.

پربازدیدترین ها – جدیدترین ها :

این بخش از صفحه وب سایت را میتوانیم در دل صفحه خانه وب سایت قرار دهیم. چراکه بسیاری از کاربران در هر وب سایتی به دنبال چنین عناوینی هستند و برای دیدن آنها حتی بارها و بارها در روز به یک وب سایت سر زده و آن را بازدید مینمایند. در طراحی این بخش از صفحه وب سایت برنامه ها و طرحهای بسیار منحصر به فردی را برای وب سایت شما در نظر گرفته ایم تا دیدن آن برای کاربران هیجان انگیز باشد.

فال و سرگرمی :

نه در وب سایت های تفریحی ولی امروزه در بسیاری از وب سایت ها انواع فال ها و پیشگویی ها وجود دارد چراکه بسیاری از کاربران سنتی و مدرن آنلاین در اینترنت به آنها اعتقاد داشته و توسط اینترنت بخت خود را ارزیابی مینمایند. این شیوه میتواند باعث افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما شده و در نهایت رتبه سایت شما ارتقاء پیدا نماید. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم انواع و اقسام فالها مانند فال حافظ و … را ارائه نماییم.

سینما :

این بخش از صفحه وب سایت شما میتواند خود به عنوان یک وب سایت جداگانه طراحی و پیاده سازی گردد. بسیاری از مطالب و وقایع در سینمای ایران و حتی سینمای جهان و بین المللی میتواند موارد تشکیل دهنده این بخش از وب سایت شما باشد. حتی میتوانید در طراحی این بخش از وب سایت طوری عمل نمود که در نهایت وب سایت به یک وب سایت فروشگاهی تبدیل شود و برای شما هم درآمد زایی نماید.

سبک زندگی :

همه ما برای یک زندگی بهتر و ایده آل تر میتوانیم برای خود سبک و روشی داشته باشیم. در طراحی این بخش از صفحه وب سایت میتوانیم در قالب مقاله همراه با تصاویر گویا و دلپذیر از زبان کارشناسان و دکترها سبک زندگی بهتر را به بازدید کنندگان وب سایت تفریحی و بازی آنلاین آموزش دهیم. مطمئنا کاربران وب سایت با یاد گرفتن از وب سایت شما به وب سایت وفادار خواهند ماند و آن را به دیگران هم معرفی مینمایند.

گردشگری :

برای بسیاری از کاربران آنلاین وب سایت شما میتواند این بخش تنوع و جذابیت خاص خودش را داشته باشد. در طراحی این بخش از صفحه وب میتوانیم از معرفی اماکن شروع نموده و حتی هتل ها و لوازمی که در گردشگری و مسافرت میتوان از آنها استفاده نمود را عرضه نماییم. برای طراحی این بخش از وب سایت شما برنامه هایی بسیار گسترده ای داریم تا بتوانیم در فرصت مناسب بر روی وب سایت تفریحی و سرگرمی شما پیاده سازی نماییم.

وب گردی :

از عنوان این بخش از صفحه وب سایت کاملا مشخص میباشد که در مورد موارد و مسائل حوزه اینترنت و وب سایت ها صحبت مینماید. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از طراحی منحصر به فرد و شایسته حوزه وب استفاده نمایید. از تازه های نرم افزاری تا اخبار حوزه IT را میتوانیم در این بحش از صفحه وب سایت بیان نماییم. مطمئنا با وجود چنین صفحه ای در وب سایت کاربران بسیار زیادی را علاقه مند خواهیم نمود.

زنان – مردان – کودکان :

همانطور که از عنوان این قسمت مشخص میباشد میتواند در مورد بسیاری از مسائل این سه قشر از جامعه صحبت نماید و مطالبی را به کاربران آنلاین وب سایت شما برساند. این مسائل میتواند از مسائل فرهنگی و اجتماعی گرفته تا مسائل آموزشی و غیره. بنابراین میتوانیم در طراحی این مجموعه از صفحه وب سایت از تصاویر و مطالب منحصر به فرد استفاده نماییم تا کاربران وب سایت جذب آن بخش گردند.

آشپزی :

یکی از شادترین و مفرح ترین بخشهای این وب سایت تفریحی میتواند طراحی صفحه آشپزی آن باشد. در طراحی این صفحه از وب سایت سعی مینماییم از نوین ترین تکنیک ها و ترفندها و گرافیک ها استفاده نمایید. میتوانیم از ویدئوها برای بیان نمودن مطالب به خوبی استفاده نماییم. دستور پخت غذاها و شیرینی ها همراه با توضیحات بسیار کامل و تصاویر آن میتواند این صفحه از وب سایت را بسیار عالی و متفاوت نماید.

جایزه و قرعه کشی :

هر روزه و یا هفتگی و ماهیانه میتوانید بر سر موضوعی که برای کاربران وب سایت شما میتواند جذابیت داشته باشد جایزه و قرعه کشی طراحی و پیاده سازی نمایید تا کاربران وب سایت که عمدتا خانم ها میتوانند باشند هر روزه به وب سایت شما سر بزنند و آن را بازدید نمایند. در نتیجه رتبه شما در گوگل بالاتر خواهد رفت و درآمد بیشتری را میتوانید از وب سایت خود داشته باشید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید