• webtanan
  • تیر 07, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت خبری – ارائه نسخه PDF :

مطمئن باشید کاربران آنلاین وب سایت تمایل به پرینت و یا دانلود خبر دارند تا سر فرصت مانند مترو و … آن را مطالعه نمایند. این سرویس را با بهترین کیفیت برای آنها طراحی خواهیم نمود. نشان دادن مطالب محتلف میتواند یکی از اهداف طراحی و اجرای این صفحه از وب سایت باشد.

پخش خبری(شبکه های خبری، خبر های صوتی و تصویری) :

نمایش ویدئو و یا شبکه های خبری به صورت آنلاین در وب سایت همیشه برای کاربران همان وب سایت جذاب خواهد بود. بیشتر کاربران در ایران امروزه اینترنت پرسرعت دارند و از این سرویس طراحی شده در وب سایت به خوبی استفاده خواهند نمود.

عناوین برگزیده :

همیشه در هر خبری و هر روزه عناوین برگزیده وجود دارد که هم میتواند در گوگل بسیار اهمیت داشته باشد و توسط افراد مختلف جستجو شوند و هم میتواند باعث جلب و جذب بازدید کنندگان آنلاین وب سایت خبری شما گردد. در طراحی این صفحه وب ایده های خلاقانه ای برای شما داریم.

عناوین کل خبرها :

همیشه کاربران وب سایت های خبری از روی عناوین خبرها و در دسترس بودن و قابل توجه بودن آنها بر روی خبر مورد نظر کلیک مینمایند و اقدام به دیدن آنها مینمایند. با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید کاربران را برای مدت زمان بیشتری در داخل وب سایت نگهداری نمایید.

مطبوعات ایران :

دسته بندی مطبوعات و اخبار در هر حوزه ای میتواند باعث رشد و بهتر شدن وب سایت خبری شما گردد. مخصوصا که پوشش کامل خبری در مطبوعات ایران داده شود. برای طراحی این صفحه وب همراه با دسته بندی کامل آن برنامه های متنوعی داریم که میتوانیم آنها را برای وب سایت خبری شما طراحی و پیاده سازی نماییم.

مطبوعات جهان :

علاوه بر پوشش دادن مطبوعات داخل کشور همچنین میتوانید بیشتر وقایع مطبوعات جهان را هم پوشش داده و آن را به سمع و نظر کاربران وب سایت خبری خود برسانید. طراحی این صفحه از وب سایت باید به گونه ای باشد تا کاربران به راحتی بتوانند به آن ارتباط برقرار نمایند.

رسانه های مجازی :

امروزه سازمان هایی وجود دارند که حتی بدون داشتن مکان فیزیکی خاصی میتوانند تنها با داشتن یک وب سایت اقدام به انتشار اخبار و داشتن خبرگزاری نمایند. با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت میتوانید اخبار این حوزه را هم پوشش دهید.

نقد در رسانه ها :

میتوانید با سفارش و طراحی این بخش از وب سایت رسانه های داخل و خارج از کشور را به صورت منطقی مورد نقد و بررسی قرار دهید تا کاربران وب سایت بتوانند تصویر درستی از رسانه های فعال خبری و حتی رتبه بندی آنها داشته باشند. برای این صفحه وب برنامه های متنوعی میتوانید داشته باشید.

تازه های خبری :

همیشه تازه های خبری و دیده شدن آن در هر جایی از وب سایت خبری میتواند برای کاربران جذاب و تازگی داشته باشد. طراحی این بخش باید منحصر به فرد بوده بطوریکه کاربران و افراد آنلاین وب سایت از دیدن آن خسته و دلزده نشوند. طراحی این صفحه را فراموش نکنید.

آرشیو خبرها :

طراحی صفحه آرشیو اخبار همراه با زمان بندی دقیق آنها میتواند یکی از برگ های برنده در موفق نمودن وب سایت خبری شما باشد. طراحی این صفحه در عین حال باید ساده بوده تا کاربران وب سایت در سریعترین حالت ممکن بتوانند به مطالبی که در گذشته مطرح شده بودند دسترسی پیدا نمایند.

تحلیل و تفسیر :

همیشه زمانی که خبری بر روی خبرگزاری ها میرود همزمان یا مدتی بعد از آن تحلیل و تفسیر ها از سوی مردم عادی و یا کارشناسان آغاز میگردد. بنابراین با طراحی صفحه وبی در وب سایت میتوانیم تمامی این تفسیرها را پوشش داده و به صورت دسته بندی شده آنها را به رویت کاربران برسانیم.

اخبار خبرنگاران :

با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید خود خبرنگاران خبرگزاری خود را به صورت درست معرفی نمایید تا مخاطبان وب سایت این دسته از افراد زحمت کش را بهتر بشناسند. در طراحی این صفحه وب میتوانیم از ایده ها و افکت های جذاب و کاربر پسند هم استفاده نماییم.

پر بحث ها :

با طراحی و پیاده سازی این صفحه وب میتوانیم اخباری را که مردم بیشتر به آنها علاقه دارند و در مورد آنها صحبت مینمایند را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی نماییم. وجود این صفحه از وب سایت میتواند کاربران را برای مدت بیشتری در وب سایت نگه دارد و در نتیجه رتبه وب سایت شما در گوگل بالاتر خواهد رفت.

دیگر رسانه ها :

حتی میتوانیم در وب سایت خبری خود دیگر رسانه ها و اخبار آنها را پوشش داده و حتی آنها را برای مخاطبان آنلاین وب سایت خود ترجمه نمایید. طراحی هوشمندانه و ساده این صفحه وب میتواند باعث بالا رفتن جایگاه رسمی وب سایت خبری شما نزد طرفداران وب سایت شما گردد.

خبرهای فوری :

طراحی این صفحه وب میتواند کاربران را بارها و بارها در طول روز به وب سایت خبری شما بکشاند و منتظر یک خبر فوری در رابطه با یک رویداد و یا حادثه باشند. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه ها و طرح های گرافیکی خوبی را آماده نموده ایم که در زمان عقد قرارداد برای شما بازگو خواهیم نمود.

نمایش خبرهای منتخب :

در این بخش میتوانید به انتخاب خودتان نحوه نمایش اخبار برای کاربران آنلاین وب سایتتان را مشخص و طراحی نمایید. افراد تمایل دارند اخبار جدیدتر را راحتتر در وب سایت پیدا نمایند. طراحی این صفحه وب میتواند جنبه خبری تری نسبت به سایر رقبا برای وب سایت شما داشته باشد.

نمایش تعداد بازدید از خبر :

معمولا خبرهای پربازدید خودش بازدید کننده بیشتر همراه می آورد. با طراحی و نمایش عدد تعداد بازدید هر خبر باعث شوید که بیشتر بر روی آن خبر کلیک شود. بازدید بیشتر خبر یعنی داشتن رتبه بالاتر در گوگل و موتورهای جستجو.

درج نظرات کاربران برای هر خبر :

همیشه کاربران با خواندن یک خبر دوست دارند تا نظر خود را همان لحظه در رابطه با خبر درج نمایند. به همین دلیل شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک کاربران آنلاین زیادی دارند. سعی کنید کاربران را بیشتر در وب سایت خود نگه دارید.

امکان دادن پاسخ به نظرات ارسالی از سوی مدیر :

کاربران دوست دارند تا نظر مدیر وب سایت تا درج کننده خبر را بشنوند. بنابراین کاربران مشتاق خواهند شد در یک روز به دفعات زیاد به سایت شما سر بزنند و بازدید سایت شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا نماید. ما برای طراحی این صفحه برای شما برنامه های خاصی را در نظر گرفته ایم.

امتیازدهی به خبر :

این سرویس را برای کاربرانی در نظر بگیرید که علاقه به شرکت در بحث ها و نظر دادن دارند. آنها میفهمند که نظرشان به حساب خواهد آمد و از این کار راضی و خشنود خواهند شد. این دسته از کاربران منتظز طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت میباشند.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت خبری در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید