• webtanan
  • تیر 07, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 5 دقیقه

طراحی وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل – معرفی خدمات و تولیدات :

خدمات و تولیدات خود را به همراه تصاویر و مستندات به مخاطبان خود نمایش دهید. آنها حرفه ای بودن را در این صفحه از وب سایت میتوانند پی ببرند. حتی میتوانید با انتخاب این گزینه روند تولید کالا یا محصول و دکوراسیون های مختلف را به کاربرانتان نشان دهید. کاربران مطمئنا در ابتدا این صفحه را مشاهده خواهند نمود و دوست دارند با سرویسها و خدمات کسب و کار شما آشنا شوند.

نمایش کاتالوگ محصولات و نمونه کارها :

علاوه بر اینکه کاتالوگ ها و بروشورها را به صورت چاپی به مشتریان میدهید, در فضای مجازی برای همین کار این گزینه را انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید نسخه دیجیتالی کاتالوگ ها و بروشورها ممکن است به افراد دیگر ایمیل گردد و در نهایت برای وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل شما بازدید کنندگان بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. در طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های بسیار خوبی داریم.

نمایش پروژه های در حال انجام :

حتما با توجه به وسعت سازمان شما پروژه هایی را هم در دست اجرا دارید و یا با نهاد و سازمان بزرگی در حال کار نمودن هستید. با طراحی این صفحه از وب سایت این قبیل کارها را بهتر و موثرتر به کاربرانتان معرفی نمایید. مطمئن باشید بازدید کنندگان وب سایت از دیدن پروژه هایی که در حال حاضر در مجموعه شما در حال طراحی میباشد هیجان زده خواهند شد و به شما اطمینان بیشتری خواهند نمود و به مشتری حتمی تبدیل خواهند شد.

طراحی فرم سفارش پیشرفته :

انتخاب و طراحی این صفحه از وب سایت به معنای فروشگاهی بودن وب سایت شما نمیباشد. تنها یک فرم که کاربر بتواند سفارش خود را در جایی ثبت نماید. البته اگر تمایل داشته باشید تا وب سایت شما تبدیل به وب سایت فروشگاهی گردد و در آن پرداخت و سفارش آنلاین هم داشته باشید میتوانید امکانات فروشگاهی را در پیش فاکتور انتخاب نمایید. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

نمایش آخرین اخبار معماری :

اخبار همیشه برای کاربران سرگرم کننده و هیجان انگیز میباشد چرا که آنها ساعتها برای خواندن اخبار میتوانند وقت خود را در وب سایت بگذرانند. البته اخبار برای بالا رفتن رتبه وب سایت شما در گوگل هم بسیار موثر خواهد بود. در این بخش از صفحه وب سایت میتوانیم تمامی اخبار را به صورت دسته بندی شده طراحی و به بازدید کنندگان ارائه نماییم. حتی خبرهای قبلی و گذشته را میتوانیم به صورت آرشیو ارائه نماییم.

بخش معرفی نمایندگی های فروش :

نمایندگی های فروش خود را با طراحی این صفحه از وب سایت به مخاطبان و مشتریان وب سایت خود بشناسانید. اجازه دهید نمایندگی شما هم کسب و کارش رونق بگیرد و شما هم از همین مسئله میتوانید سود خوبی ببرید. بسیاری از نمایندگان فروش شما توقع دارند تا اسم و آدرسشان در وب سایت مرکزی وجود داشته باشد تا از این طریق بتوانند سود و فروش بیشتری داشته باشند. آنها منتظر طراحی این صفحه از وب سایت هستند.

بخش اعلام فروش ویژه :

همیشه در مقاطع زمانی مورد نظر فروشهای ویژه میتواند خون تازه ای به رگهای کسب و کار شما جاری نماید. میتوانید با این سرویس فروشهای ویژه خود را موثرتر به مخاطبان آنلاین وب سایت تان معرفی نمایید. بسیاری از مشتریان حتی شاید روزانه برای دیدن فروش های ویژه به وب سایت شما مراجعه مینمایند و با این ترفند میتوانید آنها را به مشتریان خوب خود تبدیل نمایید. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

دانستنی ها :

دانستنی ها هم مانند اخبار میتواند کاربران را هیجان زده نماید. آنها برای پیدا نمودن مطلب مورد نظرشان همیشه به وب سایت شما سر خواهند زد. مطالب زیاد باعث بهبود عملکرد سایت شما در موتور جستجوی گوگل خواهد شد و در نهایت بازدید کننده شما را افزایش خواهد داد. در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل بسیاری از افراد هستند که اطلاعاتی دقیق در مورد نحوه انتخاب نمودن لوازم و یا حتی نحوه تمیز نمودن آن ندارند. بنابراین در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم با نهایت دقت آن را در وب سایت پیاده سازی نماییم تا بازدید کنندگان بیشتری را جذب نماییم.

مشاوره دکوراسیون :

مطمئنا در مورد انتخاب و پیاده سازی دکوراسیون موارد حساس و بسیار فنی میتواند وجود داشته باشد که در ابتدا یک مشاور و فردی که تجربه طراحی و پیاده سازی آن را داشته باشد باید نظر بدهد. بنابراین در این صفحه از وب سایت میتوانیم با دقت این مراحل را توضیح داده و حتی در قالب یک فرم سفارش آنلاین بتوانیم سفارش بازدید کنندگان و علاقه مندان را دریافت نماییم. برای طراحی آن برنامه های ویژه ای داریم.

ویترین :

طراحی این بخش از وب سایت میتواند بازدید کنندگان وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل شما را چند برابر نماید. آنها با دیدن جدیدترین نمونه کارها میتوانند در نهایت تصمیم بگیرند که کدام محصول نمایشگاه و فروشگاه شما را میخواهند که خریداری نمایند. حتی طراحی این صفحه از وب سایت در نهایت میتواند بازدید کنندگان را برای مدت زمان بیشتری در وب سایت نگه دارد و در نهایت رتبه شما هم در گوگل افزایش پیدا خواهد نمود

طراحی و اجرا :

در این صفحه از وب سایت میتوانیم در مورد نحوه پیاده سازی و طراحی دکوراسیون به بازدید کنندگان توضیحات لازمه را بدهیم تا در نهایت با روند کاری شما آشنا شوند. با این صفحه از وب سایت میتوانیم بازدید کنندگان وب سایت را برای مدت زمان بیشتری در وب سایت نگه داریم و از این رو جایگاه سایت ما هم پیش کاربران وب سایت و هم در گوگل بسیار افزایش پیدا خواهد نمود. طراحی این صفحه را فراموش نکنید.

ایده های ناب :

همیشه در موضوع دکوراسیون و لوازم منزل ایده ها و خلاقیت های منحصر به فردی وجود دارد که میتواند تولید کننده و فروشنده آن را به درآمد بسیار خوبی برساند. بنابراین میتوانید در این صفحه از وب سایت تا حدی که خودتان صلاح میدانید آنها را مطرح نموده و یا از افرادی که دارای خلاقیتها و ایده های بسیار خوبی برخوردار هستند دعوت به همکاری نمایید. در طراحی این صفحه از وب سایت ایده های خوبی برای پیاده سازی و طراحی آن برای شما داریم.

دکوراسیون اداری :

بسیاری از ادارات دولتی برای دکوراسیون و حرفه ای بودن آن ارزش بسیار زیادی قائل هستند. از این رو در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم بسیاری از تکنیک ها و راهنمایی ها را به بازدید کنندگان وب سایت اعلام نموده تا بهترین تصمیم را برای دکوراسیون اداری خود بگیرند. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از تصاویر و افکت های بسیار خوبی استفاده نماییم تا کاربران وب سایت در سایت ماندگار و وفادار باشند.

معرفی فروشندگان و شرکت ها :

در صنف دکوراسیون و لوازم منزل تولید کنندگان و پخش کننده های بسیار زیادی وجود دارند که شاید بسیاری از آنها برای خود وب سایت هم ندارند. بنابراین با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم تمامی آنها را با دسته بندی به بازدید کنندگان وب سایت معرفی نماییم. با ارائه این سرویس میتوانید بازدید کنندگان وب سایت را برای مدت زمان بیشتری در وب سایت نگه دارید و بازدید وب سایت خود را بالا ببرید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید