• webtanan
  • تیر 07, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 3 دقیقه

طراحی وب سایت شرکتی – امکان معرفی شعبات :

میتوانید در این بخش به خوبی شعبات و نمایندگی های خود را در ایران و حتی خارج از ایران معرفی نمایید. این صفحه از وب سایت میتواند با ارائه مشخصات دقیق آن نمایندگی مانند آدرس و شماره تلفن و …. باشد. حق بهتر دیده شدن را برای نمایندگی های خود قائل شوید. این نمایندگی ها و شعبات چنانچه اطلاعات خود را در وب سایت شرکتی شما ببینند انگیزه بیشتری برای فعالیت های خود خواهند داشت و کسب و کار شما بیشتر رونق خواهد گرفت.

معرفی اعضاء و بخشهای مختلف شرکت :

این بخش هم میتواند برای مراجعه کنندگانتان و هم برای اعضای هیئت مدیره و کارمندان شرکت بسیار هیجان انگیز باشد. میتوانید اطلاعات این افراد همراه با تصویر آنها را در این بخش نمایش دهید تا افراد و بازدید کنندگان حرفه ای بودن سازمان و شرکت شما را به درستی درک نمایند

امور کارکنان :

در هر صورت در این صفحه از وب سایت میتوانیم برای کارمندان شرکت پروفایل شخصی در نظر بگیریم تا آنها با داشتن نام کاربری و کلمه عبور بتوانند هر روزه به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته و یا آنها را بروز رسانی نمایند. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم به گونه ای عمل نماییم تا بتوانیم قابلیتهای اتوماسیون اداری هم در داخل همین بخش داشته باشیم. برای طراحی آن ایده های بسیار خوبی داریم.

اطلاعیه ها :

در این صفحه از وب سایت میتوانیم تمامی اطلاعیه های صادر شده در شرکت را البته تا جایی که امکان دارد در وب سایت و برای بازدید کنندگان نمایش دهیم. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از نوع وب سایت های خبری هم استفاده نماییم تا کاربران راحتتر و سریعتر بتوانند به مطالب خود دسترسی پیدا نمایند. بسیاری از کاربران منتظر سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت شرکتی شما هستند.

سخن مدیر عامل :

حتما این طراحی این صفحه از وب سایت را جدی بگیرید چراکه میتوانیم هر هفته یا در مناسبت های مورد نظر و مشخص سخن مدیر عامل که میتواند راه را برای مشتریان و دیگر کارمندان باز روشن نماید را به نمایش بگذاریم. برای طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت ایده ها و طراحی های بسیار منحصر به فردی را در نظر داریم تا برای بسیاری از بازدید کنندگان وب سایت بهتر قابل رویت باشد.

توانمندی ها :

میتوانید توانمندی ها و فعالیت های حرفه ای خود را در این صفحه از وب سایت بهتر و موثرتر به بازدید کنندگان وب سایت خود معرفی نمایید. مطمئن باشید آنها این توانمندی های شما را با دقت خواهند خواند و در نهایت تصمیم خواهند گرفت که با سازمان و شرکت شما همکاری داشته باشند. بنابراین طراحی و سفارش این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

مناقصه و مزایده :

البته خود شما برای ما مشخص خواهید نمود که در این صفحه از وب سایت قرار است چه خدمات و سرویس هایی را ارائه نمایید. این صفحه میتواند صرفا یک صفحه وب اطلاع رسانی باشد و یا حتی میتوانیم در قالب طراحی یک فرم و گرفتن درخواست های آنلاین عمل نمایید. در هر صورت این صفحه از وب سایت میتواند برای بازدید کنندگان که علاقه زیادی به مناقصه و مزایده داشته باشند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

آموزش :

میتوانیم در این صفحه از وب سایت تمامی آموزشهایی که شرکت شما برای افراد سازمان و یا حتی خارج از سازمان و شرکت در نظر گرفته است را در این صفحه از وب سایت طراحی نماییم. حتی میتواند این صفحه از وب سایت به عنوان بخش خبری قلمداد شده و صرفا جهت اطلاع رسانی باشد. در نهایت شما تعیین خواهید نمود که در این صفحه از وب سایت قرار است چه خدمات و سرویس هایی را ارائه نمایید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت شرکتی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید