• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه

طراحی وب سایت صنعتی – نمایش پروژه ها و نمونه کارها :

چناچه صاحب کسب و کار صنعتی بزرگ هستید و تمایل دارید که پروژه های اخیری که انجام داده اید را کاربران آنلاین وب سایتتان مشاهده نمایند این سرویس را سفارش دهید. نمونه کار و پروژه های متعدد باعث دلگرم شدن مشتریانتان خواهد شد. طراحی این صفحه وب را از دست ندهید.

امکان معرفی امتیازات و افتخارات :

حتما در کسب و کار صنعتی خود گواهینامه ها و تشویق هایی را داشته اید. مشتریان آنلاین وب سایت شما با دیدن آنها به شما اعتماد خواهند نمود و راحتتر با شما ارتباط برقرار خواهند نمود.

امکان معرفی کارخانه های صنعتی مرتبط و هیئت مدیره آنها :

کاربران مخصوصا در فعالیت های صنعتی علاقه دارند تا هیئت مدیره شرکت مربوطه را شناخته تا راحتتر بتوانند به آنها اعتماد نمایند. همچنین نمایش لیست کارخانه ها میتواند رتبه وب سایت شما را در گوگل بسیار افزایش بدهد. ما این صفحه از وب سایت را با بالاترین کیفیت برای شما طراحی و پیاده سازی خواهیم نمود.

شرکای ما :

حتما در این کسب و کار شریک و همکارانی را هم دارید که میتوانید در این صفحه از وب سایت آنها را معرفی نموده. این معرفی میتواند همراه با سوابق و تصاویری نیز همراه باشد. طراحی این صفحه وب سایت را فراموش ننمایید.

تاریخچه شرکت :

طراحی درست و هوشمندانه این صفحه وب سایت میتواند باعث اعتماد بیشتر برای کاربران وب سایت صنعتی شما باشد. حتی اگر شرکت نوپایی در این زمینه هستید میتوانید به صورت درست و حرفه ای سازمان خود را در این صفحه از وب سایت معرفی نمایید.

معرفی هیات مدیره :

همیشه نمایش عکس های دسته جمعی تیم هیئت مدیره میتواند باشکوه بودن شرکت شما را به رخ رقیبان و بازدید کنندگان وب سایت شما بکشاند. برای طراحی این صفحه از وب سایت ایده های خلاقانه و کاربر پسندانه زیادی داریم.

نمودار پیشرفت :

با سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید در قالب نمودار و گرافیکهای بسیار زیبا نمودار پیشرف سازمان و شرکت خود را برای کاربران وب سایت خود بیان نمایید. با ارائه این صفحه از وب سایت کاربران و در نهایت مشتریان میتوانند به کسب و کار شما اعتماد بیشتری نمایند.

امکان درج و نمایش محصولات :

مشتریان سنتی شما هم اکنون منتظر این هستند تا محصولات شما را به صورت آنلاین مشاهده نمایند. نمایش محصولات و ارائه سرویس جستجو میتواند شما را نسبت به رقبایتان برتر نماید. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های تدوین شده ای داریم تا باعث موفق شدن وب سایت صنعتی شما گردد.

امکان ثبت نظرات مدیران و کاربران برای محصولات :

همه افراد آنلاین وب سایت شما دوست دارند که دیده شده و با اهمیت شمرده شوند. حتی نظرات و پیشنهادات آنها در وب سایت نمایش داده شود. با طراحی این صفحه از وب سایت صنعتی خود این فرصت را در اختیار آنها قرار دهید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت صنعتی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *