• webtanan
  • تیر 07, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

بخش تحقیقات علمی روز :

از فقدان و نبود مقالات خوب علمی در اینترنت مخصوصا در ایران میتوانید به نفع خود استفاده نمایید. با قرار دادن مقالات خوبی علمی میتوانید رتبه خوبی برای وب سایت خود در ایران داشته باشید. بازدید کنندگان وب سایت ها عموما به دنبال سایت هایی هستند تا بتوانند اطلاعات خوبی را در اختیار آنها قرار دهند. بنابراین با سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید آنها را آلوده و محتاج به وب سایت خود نمایید.

بخش فعالیت های علمی انجام شده :

فعالیت ها و برنامه ریزی های کوتاه مدت و دراز مدت خود را به سمع و نظر کاربران وب سایت علمی خود برسانید. آنها را در این برنامه ها به صورت آنلاین شرکت دهید و حتی توسط این بخش میتوانید اقدام به جذب عضو و ثبت نام آنلاین نمایید. این فعالیت ها را میتوانید در این صفحه از وب سایت همراه با تصاویر و حتی ویدئو به نظر کاربران وب سایت خود برسانید. برای طراحی این صفحه برنامه های ویژه ای داریم.

ارائه تاریخچه و توضیحات تخصصی در رابطه با علم منتخب :

وب سایت علمی شما میتواند در گروه های مختلف مقالات و اخبار گوناگون را به کاربران آنلاین وب سایت ارائه دهد. بنابراین همه اینها احتیاج به توضیحات مربوط به تاریخچه و … دارند. گوگل حتما به متن های زیاد موجود در این قسمت نگاه خواهد نمود. با ارائه این صفحه از وب سایت کاربران را میتوانید برای ساعتهای طولانی در وب سایت خود نگه دارید و با این کار بازدید کنندگان روزانه خود را افزایش دهید.

معرفی افراد سرشناس و با تجربه در این زمینه :

همیشه افراد مشهور علمی و دانستن زندگینامه آنها از علایق همه افراد جهان میباشد. میتوانید به زبان فارسی زندگینامه بیشتر این افراد مشهور علمی در دنیا را در وب سایت خود قرار دهید. این سرویس باعث افزایش بازدید کننده در وب سایت شما خواهد شد. با دسته بندی افراد برجسته علمی در جهان و ارائه منظم و دقیق آنها به کاربران وب سایت علمی خود همیشه بازدید کنندگان ثابتی را برای خود داشته باشید تا رتبه سایت بالا برود.

دسته بندی موضوعات علمی :

حتما مطالب علمی که میخواهید آن را در وب سایت خود ارائه نمایید دارای دسته بندی های مشخصی هستند. چرا که با طراحی و پیاده سازی همین بخش کاربران وب سایت به راحتی میتوانند به اطلاعات خواسته شده دسترسی پیدا نموده و از آنها استفاده نمایند و در صورت تمایل آنها را به دوستان خود معرفی نمایند. بنابراین با طراحی این سرویس در وب سایت میتوانید کاربران وب سایت را راضی و خشنود نمایید.

سخن بزرگان :

به دلیل مطالب بسیار زیادی که در این صفحه از وب سایت بیان میشود طراحی آن میتواند برای پربازدید شدن وب سایت بسیار لازم و ضروری باشد. میتوانید در این صفحه از وب سایت از تصایر همان بزرگان در قالب آلبوم تصویرهمراه با افکتهای بسیار جالب استفاده نماییم. البته همین صفحه میتواند توسط خود شما هر روزه مدیریت شده و حتی از مطالب درج شده در این صفحه در صفحات دیگر وب سایات هم استفاده نماییم.

معرفی کتاب :

همیشه انتشار علم همراه با ارائه کتابها و مقالات آموزشی میتواند همراه باشد. با سفارش و طراحی این بخش بزرگ در وب سایت در نهایت میتوانید وب سایت خود را به وب سایت فروشگاهی تبدیل نمایید تا درآمد خوبی را از وب سایت خود داشته باشید. بازدید کنندگان چنانچه از وب سایت علمی شما راضی باشند هم آن را به دیگران معرفی خواهند نمود و هم خریدهای آنلاین کتاب و … را از آن انجام خواهند داد.

مستند علمی :

بسیاری از کاربران وب سایت ها به دنبال مستند های علمی و حتی ترجمه نشده هستند تا بتوانند آنها را به صورت آنلاین در وب سایت مشاهده نموده و یا دانلود نمایند. در طراحی این صفحه از وب سایت از جدیدترین تکنولوژی های موجود در طراحی استفاده خواهیم نمود تا سرعت لود فیلمهای مستند علمی بالا برود. با طراحی همین صفحه از وب سایت میتوانید کاربران را برای ساعتهای طولانی در سایت نگه دارید.

مطالب تصادفی :

طراحی این سیستم بسیار پیچیده میتواند از تمامی مطالب درج شده در وب سایت علمی شما باشد. شما برای ما مشخص خواهید نمود که تمایل دارید مطالب چه صفحاتی از وب سایت را میخواهید به صورت تصادفی و رندوم در کجاها نمایش دهید. بسیاری از کاربران آنلاین در وب سایت ها به این بخشها علاقه دارند و به دفعات زیادی بر روی آنها کلیک مینمایند. طراحی و سفارش این سرویس را در وب سایت خود فراموش نکنید.

مجله الکترونیکی :

همیشه ارائه مجلات و خوانده شدن آنلاین آن توسط کاربرانی که معمولا از تبلت ها استفاده مینمایند میتواند لذت بخش باشد. با طراحی همین صفحه از وب سایت که خود میتواند پیچیدگی های منحصر به فرد خود را داشته باشد میتوانیم کابران را به وب سایت علمی خود وفادار نگه دارید و آنها همیشه منتشر ارائه مجله به صورت آنلاین نیز هستند. خود مجله و صفحات جانبی آن هم در وب سایت میتواند بخشهای جداگانه داشته باشد.

جدیدترین ها – پربازدیدترین ها :

مطمئن هستیم همین بخش و طراحی و پیاده سازی آن میتواند بازدید کنندگان و درآمد بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. این بخش از وب سایت میتواند در صفحه اصلی سایت شما طراحی گردد. چرا که همیشه برای بازدید کنندگان وب سایت قابل رویت خواهد بود و بیشتر بر روی آنها کلیک مینمایند. گوگل هم میتواند به سرعت این مطالب را در وب سایت علمی شما پیدا نموده و در نتیجه جستجو آن را به کاربر نمایش دهد.

بخش دانلود :

حتما در وب سایت علمی خود میتوانید فایلها و حتی کتاب هایی را برای دانلود و اطلاعات بیشتر در اختیار بازدید کنندگان وب سایت خود قرار دهید. آنها برای دانلود مطالب و فایلهای بیشتر هر روزه به وب سایت شما سر خواهند زد و همین ترفند باعث خواهد شد تا بازدید کنندگان وب سایت شما هر روزه افزایش پیدا نماید. برای طراحی این بخش از وب سایت برنامه ها خاصی را در نظر گرفته ایم. فرصت را از دست ندهید.

آخرین نظرات :

ارائه این بخش از صفحه وب میتواند در خود صفحه اصلی وب سایت اتفاق بیافتد. میتوانیم با طراحی بخش آخرین ها که میتواند شامل دسته بندی های گسترده ای شود کاربران را حتی هر ساعت به وب سایت علمی خود بکشانید. آنها در ازای اطلاعاتی که برایشان در نظر گرفته اید به وب سایت شما وفادار خواهند ماند و در نتیجه رتبه وب سایت شما در گوگل افزایش پیدا خواهد نمود.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت علمی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه طراحی وب سایت وب تنان از این لینک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید