• webtanan
  • تیر 07, 1400
  • بدون دیدگاه

طراحی وب سایت فروش شارژ – شارژ همراه اول :

ارائه این سرویس در وب سایت در نهایت سود بسیار بالایی را برای وب سایت شما خواهد داشت چرا که اولین اپراتور تلفن همراه در ایران میباشد. بسیاری از وب سایت ها هم اکنون فروش شارژ همراه اول را در وب سایت خود دارند بنابراین برای اینکه از آنها عقب نمانید میتوانید این سرویس را در وب سایت فروش شارژ خود طراحی و پیاده سازی نمایید.

شارژ ایرانسل :

یکی از بزرگترین اپراتورهایی که میتوانید سرویس فروش شارژ آن را طراحی و پیاده سازی نماییم. توسط این سرویس مشتریان وب سایت شما میتوانند چند برابر شده و از سرویس های این بخش استفاده نمایند. در نهایت در این بخش از وب سایت پرداخت آنلاین هم میتواند وجود داشته باشد.

شارژ تالیا :

یکی از قدیمی ترین اپراتورها در ارائه سرویس در ایران میباشد که میتوانید فروش شارژ تالیا را برای کاربران وب سایت خود داشته باشید.

شارژ وایمکس ایرانسل :

یکی از شرکت هایی که سرویس های اینترنت پر سرعت را ارائه مینماید شرکت ایرانسل میباشد. لذا با ارائه و طراحی این بخش از صفحه وب سایت مشترکان سرویس اینترنت پرسرعت ایرانسل خواهند توانست توسط وب سایت شما عملیات های شارژ حساب کاربری خود را انجام دهند و به سهولت حساب اینترنتی و حجمی خود را افزایش دهند. طراحی این سرویس در وب سایت خود را از دست ندهید.

شارژ رایتل :

با اینکه این اپراتور به تازگی وارد ایران شده است ولی بسیاری از مشتریان از سرویس های این اپراتور راضی و خشنود هستند. بنابراین به شما توصیه میکنیم که فروش شارژ این اپراتور را در وب سایت فروش شارژ خود داشته باشید. در طراحی این بخش از صفحه وب سایت در نهایت پرداخت آنلاین را هم برای شما طراحی و پیاده سازی خواهیم نمود.

راهنمای خرید :

البته امروزه بسیاری از کاربران آنلاین در وب سایت ها این اطلاعات را دارند تا به صورت آنلاین شارژ تلفن همراه خود را خریداری نمایند. ولی در هر صورت ارائه و طراحی این صفحه از وب سایت در نهایت باعث اعتماد بیشتر بازدید کنندگان و مشتریان وب سایت به شما خواهد شد. سعی میکنیم در طراحی این صفحه از وب سایت از تصاویر گویا هم استفاده نماییم.

پشتیبانی :

یکی از سرویس های بسیار مهم در وب سایت های فروش شارژ پیاده سازی و طراحی پشتیبانی آن میباشد. این بخش را میتوانیم با روشهای مختلف پیاده سازی نماییم. وجود طراحی سیستم چت آنلاین میتواند به عنوان رکن اصلی این بخش باشد. البته گذاشتن شماره های تلفن بخش پشتیبانی و یا پر نمودن یک فرم آنلاین میتواند از روشهای پیاده سازی این بخش از وب سایت باشد. کاربرانی که شارژ خریداری نموده اند منتظر این سرویس در وب سایت فروش شارژ شما هستند.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت فروش شارژ در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه طراحی وب سایت وب تنان از این لینک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *