• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت فیلم و موزیک – ارائه اکانت ویژه جهت دانلود و … :

کاربران ساده و معمولی را از آنهایی که به عنوان کاربر ویژه در وب سایت شما هستند کاملا متمایز نمایید. برای این دسته از کاربران بسیاری از سرویس ها را باز بگذارید تا بتوانند در قبال پول یا فعالیتی که در وب سایت برای شما انجام داده اند استفاده نمایند. در طراحی این صفحه از وب سایت سعی مینماییم خواسته های تمامی مشتریان و بازدید کنندگان را در نظر بگیریم تا همه آنها در نهایت از وب سایت شما راضی و خوشنود باشند.

آلبوم های جدید :

این صفحه از وب سایت میتواند برای بازدید کنندگان جوان وب سایت فیلم و موزیک شما بسیار هیجان انگیز و عالی به نظر برسد. آنها در اینترنت به دنبال آلبوم های جدید از خوانندگان مورد علاقه خود هستند و از اینرو برای بارها و بارها هر روزه برای دیدن آلبوم های جدید به وب سایت شما سر خواهند زد. برای این دسته از کاربران وب سایت خود طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

پربازدیدترین ها – پرفروش ترین ها :

همیشه و در هر وب سایت چه وب سایت فروشگاهی و چه وب سایت نمایشگاهی و یا حتی وب سایت شخصی این موضوع ها میتواند بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب نمایند و باعث کلیک شدن بیشتر بر روی لینکهای وب سایت گردد. در طراحی این بخش از صفحه وب که معمولا در صفحه اصلی وب سایت اتفاق میافتد سعی میکنیم از بهترین طراحی و گرافیک برای آن استفاده نماییم تا برای بازدید کنندگان وب سایت قابل رویت باشد.

طراحی سیستم تبلیغاتی جامع :

زمانی یک وب سایت میتواند خود را سرپا نگه دارد که از آن کسب درآمد نموده و از بازدید کنندگان سرشار خود استفاده بهینه را نماید. شما با ارائه و طراحی و پیاده سازی سرویس های مختلف در وب سایت میتوانید بازدید کنندگان را آلوده وب سایت نمایید بطوریکه هر روزه به وب سایت شما سر زده و آن را بازدید نمایند. بنابراین وجود یک سیستم تبلیغات جامع میتواند درآمد را نصیب وب سایت شما نماید.

دانلود سریال :

در وب سایت خود میتوانید انواع و اقسام مختلف فایل را برای دانلود در نظر بگیرید و آنها رابه کاربران وب سایت فیلم و موزیک خود ارائه نمایید. سریال ها را میتوانید دسته بندی نموده و در قالب یک فرمت بسیار مناسب با گرافیک بسیار قوی به بازدید کنندگان و در نهایت مشتری های خود ارائه نمایید. آنها در اینترنت و در وب سایت ها به دنبال دانلود سریال های مورد علاقه خود هستند بنابراین این سرویس را به آنها ارائه نمایید.

دانلود فیلم :

میتوانید وب سایت خود را با ارائه و طراحی دانلود آهنگ ها و فیلم ها رونق داده و بازدید کنندگان بیشتری را برای آن گردآوری نمایید. در این صفحه از وب سایت میتوانید با توجه به دسته بندی هایی که برای آن میتوانید در نظر بگیرید کاربران وب سایت را به سایت خود وفادار نمایید تا آنها وب سایت دانلود فیلم و موزیک شما را بتوانند به دیگر دوستان خود معرفی نمایند. برای آنها سرویس دانلود را در نظر بگیرید که منتظر هستند.

دانلود موزیک :

در این بخش از وب سایت میتوانید بدون دسته بندی و یا فیلتر نمودن آهنگ ها آنها را به مخاطبان خود عرضه نمایید تا بتوانند از آنها استفاده نمایند. در طراحی این بخش میتوانیم از تصاویر خوانندگان آهنگ یا تصاویر آلبوم آنها بهره ببریم و با این کار درصد دانلود شدن آن آهنگ مورد نظر را افزایش دهیم. مطمئن باشید با ارائه این سرویس بازدید کنندگان وب سایت به وب سایت شما وفادار خواهند ماند.

آهنگ های شاد :

میتوانیم در این صفحه از وب سایت و در زمان طراحی آن آهنگ های شاد را از آهنگ های دیگر جدا نموده و دسترسی راحتتری برای کاربران جوان وب سایت خود ایجاد نمایید. آنها بر حسب علایق خود میتوانند از آهنگ های موجود در این بخش استفاده نمایند. در طراحی این بخش از وب سایت باید سیستم جستجو هم در نظر بگیریم تا کاربران و بازدید کنندگان راحتتر بتوانند به آهنگ شاد خود دسترس پیدا نمایند.

آهنگ های قدیمی :

این دسته از آهنگ ها هم برای خودشان طرفداران بسیار زیادی دارند و پدر و مادر همه ماها طرفدارن سر سخت آهنگ های قدیمی هستند. بنابراین در طراحی این صفحه و بخش از وب سایت میتوانیم آهنگ های قدیمی را بر اساس نام خواننده آن دسته بندی نمود و یک آرشیو قوی اینترنتی از این آهنگ ها ایجاد نمود. بسیاری از افراد حتی جوان به شنیدن این آهنگها عادت دارند. طراحی این سرویس را فراموش نکنید.

آهنگ های پاپ :

به جرات میتوان گفت که بیشترین طرفداران آهنگ ها هم اکنون در ایران آهنگ های پاپ میباشند. بنابراین با طراحی و پیاده سازی یک صفحه خاص برای طرفداران این دسته از موسیقی میتوانیم به سلیقه آنها احترام بگذاریم. با طراحی و ایجاد این صفحه از وب سایت کاربران بیشتر به وب سایت فیلم و موزیک شما سر خواهند زد و حتی آنها را به دیگر دوستان و آشنایان خود معرفی مینمایند.

اجرای زنده :

این صفحه در نهایت حتی میتواند وب سایت شما را به یک وب سایت فروشگاهی و کسب و کار آنلاین تبدیل نماید. در این صفحه از وب سایت میتوانیم کنسرت ها ی زنده و اجراهای زنده را به طور کامل معرفی نموده و حتی برای آنها تبلیغ هم نمایید و از این راه کسب و کاری را برای خود فراهم نمایید. با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت میتوانیم کاربران را به و بسایت خود وفادار نگه دارید.

کنسرت :

بسیاری از کنسرت ها احتیاج به تبلیغات آنلاین دارند تا بازدید کنندگان وب سایت ها بهتر و بیشتر آنها را شناخته و حتی آنلاین اقدام به خریداری بلیط کنسرت مورد نظر خود نمایند. در طراحی این بخش از صفحه وب سعی میکنیم با نهایت دقت و زیبایی حتی فروش آنلاین بلیط ها را برای شما راه اندازی نماییم تا بتوانید از وب سایت خود سود مالی هم داشته باشید و کسب درآمد نمایید. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

دموی آهنگ :

میتوانید با ارائه چند ثانیه ای دموی یک آهنگ بازدید کنندگان را بیشتر در وب سایت خود نگه دارید بطوریکه چنانچه آنها از آهنگی خوششان بیاید حتما آن را دانلود خواهند نمود. در طراحی این بخش از وب سایت باید برنامه نویسی ویژه ای را برای شما در نظر بگیریم تا در ساده ترین و حداقل زمان ممکن آهنگ ها در وب سایت و به صورت آنلاین شنید شوند. بسیاری از بازدید کنندگان جوان سایت منتظر ارائه این سرویس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید