• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طراحی وب سایت لباس – بخش معرفی نمایندگی های فروش :

چنانچه در زمینه لباس و کیف و کفش کسب و کار متوسط یا بزرگی دارید و تمایل دارید تا نمایندگی ها و شعبات خود را معرفی نمایید این سرویس و طراحی چنین صفحه ای از وب سایت را حتما انتخاب نمایید. اجازه دهید آنها به خوبی در فضای مجازی دیده شده و کسب و کار شما رونق بسیار چشمگیری پیدا نماید.

 

تعریف کد تخفیف :

برای مشتریانی که دائما از شما خرید می نمایند و یا شما را به هر نحوی به دیگران معرفی میکنند میتوانید سرویس هایی ویژه ای مانند دادن بن تخفیف و … را ارائه نمایید. اجازه دهید که این دسته از مشتریان با انتخاب این سرویس از شما قدردانی نمایند.

 

امکان اعلام ورود کالاهای جدید :

مشتریان شما منتظر هستند تا بدانند چه کالاهای جدیدی وارد وب سایت شده است تا آنها بلافاصله اقدام به خرید و یا معرفی آن کالای جدید به دوستان و آشنایان خود نمایند. حتما این اطلاعات در صفحه اصلی باید به کاربران نشان داده شود تا سریعا اقدامات لازم را انجام دهند. مطمئنا با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت در نهایت بازدید کنندگان از سرویسی که در اختیار آنها قرار داده اید راضی و خشنود خواهند شد.

 

امکان رسیدگی به شکایات :

همیشه در هر کسب و کاری نارضایتی هایی وجود دارد که میتوانید در قالب یک فرم و به صورت آنلاین این شکایت ها و انتقادها و حتی پیشنهادها را دریافت نمایید. اجازه دهید کاربران به صورت آنلاین با شما ارتباط بیشتری را برقرار نمایند. آنها با طراحی این صفحه از وب سایت در نهایت اعتماد بیشتری را به شما خواهند نمود. بازدید کنندگان وب سایت منتظر طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت هستند.

 

برگزاری قرعه کشی و یا اعلام نتیجه آن :

همیشه قرعه کشی میتواند باعث هیجان و شور و نشاط در وب سایت گردد. با انتخاب این سرویس حتما کاربران برای بررسی وضعیت قبول شدن یا نشدن در قرعه کشی به وب سایت سر خواهند زد. با این سرویس کاربران از نشاط در وب سایت مطمئن میگردند.

 

پربازدید ترین ها – محبوب ترین ها :

همیشه وجود داشتن و طراحی این بخش از صفحه وب میتواند برای بازدید کنندگان وب سایت بسیار هیجان انگیز باشد و برای بارها و بارها در روز به وب سایت شما برای کلیک نمودن بر روی همین لینکها بیایند. بنابراین با سفارش و طراحی و پیاده سازی این بخش از صفحه وب سایت که معمولا در صفحه اصلی سایت هم اتفاق میافتد میتوانیم بازدید کنندگان را برای مدت زمان بیشتری در داخل وب سایت نگه داریم.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت لباس و کیف و کفش در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید