• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت مجله اینترنتی – ارائه مجلات و روزنامه تاریخ روز :

شماره مجله هر روزتان را میتوانید تا حدی و یا به طور کامل در وب سایت قرار دهید. حتی با وجود این سرویس کاربران را تشویق مینمایید تا نسخه چاپی روزنامه یا مجله را خریداری نمایند. با سفارش و طراحی این بخش از وب سایت میتوانید حق اشتراک را هم از آنها اخذ نمایید. در نهایت میتوانید وب سایت مجله اینترنتی خود را به صورت فروشگاهی نموده و سیستم پرداخت آنلاین را در آن پیاده سازی نمایید.

 

ارائه آرشیو روزنامه ها و مجلات :

آرشیو در هر زمینه کاری سرویس بسیار خوبی میباشد تا کاربران بتوانند در عرض چند ثانیه به شماره های گذشته دسترسی پیدا نموده و مطلب مورد نظر خودشان را پیدا نمایند. آنها این سرویس را حتما از شما خواهند خواست.

 

ثبت نام خوانندگان و هواداران :

حتما این سرویس را سفارش دهید چرا که میتوانید برخی از اطلاعات پایه ای مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن کاربران ثبت نام شده را داشته باشید تا در زمانی که بخواهید با آنها ارتباط برقرار نمایید. در نهایت داشتن اطلاعات هواداران مانند ایمیل میتوانیم برای آنها هر هفته خبر نامه ارسال نماییم و یا از آخرین خبرها و وقایع آنها را با اطلاع نماییم. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های بسیار زیادی داریم.

 

درج و مدیریت نظر کاربران برای مجله :

همیشه کاربران دوست دارند تا در در زمینه ای که به آن علاقه دارند واکنش نشان داده و اظهار نظر نمایند. به خصوص در رابطه با یک خبر که ممکن است احساسات آنها را تحریک نماید. با طراحی این صفحه از وب سایت بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید. افزایش بازدید کننده در نهایت افزایش رتبه شما را در گوگل به ارمغان خواهد آورد و میتواند برای شما درآمدزایی نماید.

 

دسته بندی مجلات و روزنامه ها :

مطمئنا مجله هم در دسته بندی های مختلف میتواند ارائه گردد. دسته بندی مجله خود را برای ما مشخص نمایید تا این سرویس را برای شما طراحی و پیاده سازی نماییم. کاربران شما منتظر این سرویس هستند تا مطالبشان را سریع و راحتتر پیدا نمایند. هر چقدر دسته بندی مطالب دقیق تر باشد کاربران به راحتی میتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در وب سایت پیدا نمایند. شما در پنل مدیریتی خود میتوانید تمام این دسته بندی ها را مدیریت نمایید.

 

نمایش کاربران آنلاین همراه با نام آنها :

با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت میتوانیم تعداد اعضاء وب سایت خود را به دیگران نمایش دهیم که در نهایت افرادی که هنوز عضویت خود را در سایت کامل ننموده اند هم به عضویت در وب سایت ترغیب شوند. نمایش تعداد بازدید ها و … هم میتواند جزء همین سرویس در وب سایت محسوب شود.

 

فرم ثبت حق اشتراک :

در نهایت کاربران آنلاین وب سایتتان میتوانند نسخه چاپی را با پر نمودن یک فرم ثبت آنلاین سفارش دهند و جزء مشتریان ثابت و ماهیانه شما محسوب گردند. گرفتن حق اشتراک به معنای کسب درآمد از وب سایت میباشد و میتوانیم کاربران را برای مدت های زیادی به وب سایت خود بکشانیم. در طراحی این صفحه از وب سایت ایده های بسیار خوبی داریم که حتما همه آنها را در وب سایت پیاده سازی خواهیم نمود.

 

سرگرمی :

ماهیت مجله اینترنتی میتواند سرگرمی و تفریح برای کاربران وب سایت باشد. بنابراین مهیا نمودن بخش تفریحی و سرگرمی میتواند یکی از ارکان اصلی چنین وب سایت هایی باشد. این بخش از وب سایت میتواند به انواع و دسته های مختلف سرگرمی دسته بندی شوند. از فال و بازی آنلاین تا مطالب جالب و اخبار هنرمندان و وقایع اتفاق افتاده در جهان. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

 

اخبار داغ :

میتوانیم طراحی این صفحه از وب سایت را به عنوان برگ برنده و افزایش بازدید کننده در وب سایت قلمداد نماییم. بسیاری از کاربران در نهایت برای دیدن اخبار داغ اینترنتی و دسته اول به سایت شما مراجعه خواهند نمود و حتی خبر مورد نظر را به دوستان خودشان هم معرفی مینمایند. البته بخش خبر میتواند در نهایت در جای خودش وجود داشته باشد و همین صفحه وب میتواند به عنوان مکمل در کنار آن باشد.

 

عکس های خبری :

به جرات میتوان گفت یکی از هیجان انگیز ترین صفحات در وب سایت میتواند همین بخش باشد. میتوانیم در گالری تصویر از افکت های منحصر به فرد استفاده نماییم تا کاربران بتوانند جلب گالری تصویر مربوطه شوند. نمایش دادن تصاویر به صورت اسلاید شو میتواند یکی از اصول نمایش چنین عکس هایی در وب سایت باشد. برای طراحی این بخش از وب سایت طرح های مختلفی داریم.

 

پربیننده ترین ها و جالب ترین ها :

یکی از قسمتهایی که میتواند کاربران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده و باعث افزایش بازدید کننده وب سایت گردد همین بخش از صفحه وب سایت میباشد که معمولا میتوانیم در صفحه اصلی وب سایت آن را پیاده سازی نماییم. البته پربیننده ترین ها میتواند خودش به انواع و اقسام مختلف دسته بندی گردد و در همه موضوعات طراحی و پیاده سازی گردد. برای طراحی آن ایده های بسیار زیادی داریم.

 

فال :

به دلیل اینکه این سرویس و صفحه وب در بسیاری از وب سایت ها وجود دارند و کاربران آنلاین در وب سایت ها علاقه بسیار زیادی به گرفتن فال آنلاین دارند میتوانیم این صفحه وب سایت را متفاوت طراحی نموده و به کاربران ارائه نماییم. انواع فال ها را میتوانیم در این بخش پیاده سازی نماییم تا نیازهای مختلف کاربران را برآورده نماییم. برای طراحی این صفحه از وب سایت ایده های متفاوتی برای شما داریم.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت مجله اینترنتی در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید