• webtanan
  • تیر 12, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 5 دقیقه

طراحی وب سایت مدرسه – تاریخچه و معرفی مدرسه :

مدرسه خود را در اینترنت بیشتر به کاربران آنلاین بشناسانید. شما میتوانید رتبه اول کلمات کلیدی مهم در زمینه مدرسه در موتور جوستجوگر گوگل باشید. ترافیک وب سایت خود را با توضیحات زیاد افزایش دهید. در نگاه اول بسیاری ار بازدید کنندگان وب سایت شما به دنبال تاریخچه و گذشته مدرسه شما هستند که در طراحی این صفحه میتوانیم از تصاویر در دورانهای گذشته هم استفاده نماییم. طراحی این صفحه را از دست ندهید.

 

معرفی مدیریت، معاون ها،معلم ها و کارکنان :

کارکنان مدرسه شما با دیدن تصاویر یا سمت خودشان احساس خشنودی و رضایت از محیط کاری خود خواهند داشت. از طرفی دیگر هنرجویان با آنها بیشتر آشنا شده و ارتباط سازنده ای بین استاد و دانش آموز برقرار خواهد شد. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از تصاویر این عزیزان هم استفاده نموده تا طراحی بسیار منحصرد به فردی برای آن در نظر گرفته شود. حتی احساس این عزیران در قالب چند کلمه هم میتواند باشد.

 

نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه و پیش ثبت نام :

همیشه برای ثبت نام و پیش ثبت نام سوالات متداولی وجود دارد که میتوانید در این بخش و حتی در زمان ثبت نام آنلاین به کاربران و مراجعان خود نمایش دهید. حتما افراد آنلاین به این بخش احتیاج پیدا مینمایند قبل از اینکه با شما تماس حاصل نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت را برای کاربرپسند نمودن وب سایت خود فراموش نکنید.

 

نمایش تقویم آموزشی و برنامه هفتگی :

بسیاری از افراد برای دیدن برنامه های هفتگی مدرسه شما به وب سایت مدرسه مراجعت مینمایند. چنانچه برای بچه ها برنامه های ویژه ای در نظر گرفته اید و میخواهید همه افراد حتی رقبا از این برنامه ها اطلاع داشته باشند میتوانید در وب سایت آن را نمایش دهید. در طراحی این صفحه از وب سایت مدرسه شما میتواند تصاویر حرف اول را بزند. برای طراحی و نمایش ویدئوها هم برنامه ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

 

برگزاری آزمون های آنلاین :

برگزاری آزمون آنلاین امروزه به عنوان مزیت برای هر موسسه و مدرسه ای مطرح میشود. میتوانید بچه ها را با آزمون های آنلاین زمان بندی شده مرتب برای امتحانات نهایی آماده سازید. از برگزاری آزمون های آنلاین در بین مدارس دیگر به نفع خود استفاده نمایید. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند باعث معروف شدن و معرفی بیشتر وب سایت و مدرسه شما به دیگر اولیا هم گردد. آنها منتظر سفارش و طراحی این سرویس هستند.

 

برگزاری کلاس های آنلاین :

برگزاری کلاسهای درس به صورت آنلاین در هر زمانی به نفع تمامی افراد میباشد. همچنین از همین طریق بیشتر با والدین بچه ها ارتباط بیشتری برقرار نمایید. موضوع برگزاری کلاسهای آنلاین مدرسه را به عنوان ابزار تبلیغاتی در بین مدارس دیگر برای خود قرار دهید. البته طراحی و پیاده سازی کلاسها به صورت آنلاین پروسه ای بسیار پیچیده ای محسوب میشود که برای طراحی و پیاده سازی آن در وی سایت مدرسه شما برنامه ای ویژه ای داریم.

 

ارائه جزوات آموزشی بصورت آنلاین :

دانلود جزوه و خواندن آن حتی توسط کامپیوتر و تبلت و موبایل امروزه برای داشن آموزان بسیار جذاب میباشد. با طراحی این صفحه وب سایت این حق را برای آنها قائل شوید. اجازه دهید به صورت روزانه برای دانلود جزوات به وب سایت مدرسه مراجعه نمایند. بازدید سایت را افزایش دهید.

 

اعلام نتایج آزمون ها :

همیشه اعلام نتایج سریع و دقیق از اعتراضات بچه ها بوده است. با طراحی و پیاده سازی اعلام نتایج آنلاین میتوانید جلوی بسیاری از مشکلات رایج در مدرسه را بگیرید. حتی میتوانید اعتراضات دانشجویان و دانش آموزان را هم به صورت آنلاین دریافت نموده تا آنلاین در آرامش رسیدگی گردد. برای طراحی این بخش بسیار بزرگ در وب سایت مدرسه شما برنامه ها و طرح های بسیار بزرگی را داریم که همه آنها را پیاده سازی مینماییم.

 

نمایش منتخب اخبار مدرسه :

اخبار و مقالات در هر وب سایتی میتواند باعث رشد سریع و افزایش بازدید کنندکان آن وب سایت بشود. سایت خود را به سایت خبری مدارس در سطح مناطق دیگر تبدیل نمایید. اجازه بدهید تمامی افراد اخبار مربوط به آموزش را از وب سایت مدرسه شما جویا شوند.

 

نمایش کارنامه ی الکترونیک دانش آموزان و هنرجویان :

حتی گرفتن کارنامه به صورت سنتی و قدیمی هم میتواند یک روز جمع شود. والدینی که دسترسی به کامپیوتر و اینترنت دارند میتوانند کارنامه فرزند خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایند و از ارائه این سرویس احساس خرسندی نمایند. وقت والدین را برای گرفتن کارنامه نگیرید. آنها در وب سایت مدرسه شما منتظر ارائه و طراحی این سرویس جامع هستند تا بر روی کارهای خود در زمان گرفتن کارنامه برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

 

اعلام اردوها و فعالیت های تفریحی مدرسه :

رقبا و مدارس دیگر دائما شما را برای ارائه اردوها و فوق برنامه ها دائما رصد و بازبینی مینمایند. همین اخبار را به صورت آنلاین برای افزایش رتبه مدرسه خود در بین دیگران مدارس منطقه و حتی استان ارائه نمایید. تصاویر و مطالب اردوهای برگزار شده قبلی هم میتواند یکی از بخشهای بسیار هیجان انگیز برای بچه ها باشد. برای طراحی این صفحه از وب سایت شما نهایت دقت خود را خواهیم داشت.

 

امکان ثبت نام آنلاین کلاسهای فوق العاده :

همیشه ثبت نام آنلاین در هر وب سایتی بحث داغی بوده است. از مراجعه والدین و دانش آموزان به مدرسه جلوگیری نمایید. طراحی این صفحه از وب سایت برای شما توصیه میشود. چراکه مبالغ را میتوانید به صورت آنلاین دریافت نموده و برای خرج نمودن آن برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید. آنها منتظر طراحی و پیاده سازی چنین صفحه ای در وب سایت مدرسه شما هستند.

 

معرفی اولیا و مربیان :

دیده شدن تصاویر اولیای دانش آموزان به همراه اساتید و مربیان آنها میتواند یکی از بخشهای بسیار هیجان انگیز این وب سایت محسوب گردد. حتی میتوانیم در رابطه با جلسات و نشست هایی که قبلا در مدرسه برگزار شده است و یا در آینده برگزار خواهد شد اطلاعات جامعی را در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهیم. در طراحی این صفحه از وب سایت برنامه ها و طراحی های خاصی را در نظر گرفته ایم.

 

فوق برنامه ها :

برگزاری کلاس های فوق برنامه و دادن اطلاعات جامع به همراه تصاویر میتواند در نهایت باعث رونق کسب و کار شما شده و کاربران را برای بارها و بارها به وب سایت مدرسه شما بکشاند. برای طراحی این صفحه باید ایده های نو و مدرنی را طراحی و پیاده سازی نمود. حتی میتوانیم با طراحی مکانیزم پرداخت آنلاین در نهایت دانش آموزان بتوانند کلاسهای فوق برنامه خود را به صورت آنلاین سفارش داده و ثبت نام نمایند.

 

نرم افزارهای آموزشی :

مطمئنا در مدرسه نرم افزارهای آموزشی یا کمک آموزشی وجود خواهد داشت تا بتوانید آن را در این صفحه از وب سایت معرفی نمایید. حتی میتوانید بخش آموزش هم برای آن در نظر بگیرید تا دانش آموزان برای مطالعه آن ساعتهای بیشتری را در وب سایت مدرسه شما زمان خود را سپری نمایند. برای پیاده سازی و طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های متنوعی را در نظر گرفته ایم که در فرصت مناسب طراحی خواهد شد.

 

مشاوران مدارس :

این بخش از وب سایت که میتوانیم به روشهای مختلف آن را طراحی و پیاده سازی نماییم یکی از جذابترین و پرطرفدارترین صفحات در وب سایت مدرسه شما خواهد شد. این صفحه را میتوانیم به صورت چت آنلاین طراحی نماییم تا اولیاء و دانش آموزان بتوانند از راه دور با مشاور خود ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازمه را دریافت نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت خود را فراموش نکرده و آن را برای کاربران در نظر بگیرید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی سایت مدرسه در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه طراحی وب سایت وب تنان از این لینک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید