• webtanan
  • تیر 12, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طراحی وب سایت مراکز تجاری – معرفی بخش های مختلف :

مراکز تجاری دارای فروشگاه ها و مغازه های مختلف میباشد. لذا تمامی این بخشها و همچنین قسمتهای دیگر را میتوان با فرمت بسیار مناسب به کاربران آنلاین وب سایتها معرفی نمود. طراحی این صفحه وب سایت باعث رونق مرکز تجاری مورد نظر خواهد شد.

اعلام تاریخ حراجی ها :

مطمئنا بازدید کنندگان ثابت وب سایت شما از طریق این قسمت دنبال حراج ها و اصطلاحا Offها میگردند. نیاز آنها را با طراحی این صفحه از وب سایت برآورده نمایید.

اعلام زمان قرعه کشی و نتایج آن :

یکی از بهترین روش های اطلاع رسانی از برندگان در یک مسابقه ارائه این بخش میباشد. آنها هر روز مشتاقانه وب سایت شما را برای برنده شدن در یک مسابقه بازدید مینمایند و همین مورد باعث بالاتر رفتن رتبه وب سایت شما خواهد شد.

اعلام زمان فروش ویژه :

لیست فروشهای ویژه هفتگی و ماهیانه مرکز تجاری خود را میتوانید در این بخش قرار دهید تا بازدیدکنندگان و در نهایت مشتریان شما زمان خود را برای حضور در محل فروشگاه تنظیم نمایند. البته با انتخاب فروشگاه اینترنتی در بخش شماره 6 میتوانید تمامی امکانات فروشگاهی خود را داشته باشید.

مطالب ویژه :

همیشه در هر نوع وب سایتی میتواند مطالب منحصر به فرد در هر زمینه ای وجود داشته باشد تا بتوانیم کاربران را در وب سایت برای ساعت ها نگه داریم و رتبه خوبی هم در گوگل پیدا نماییم. طراحی این صفحه وب میتواند ما را به این جایگاه برساند.

همکاری با مرکز تجاری :

توسط این صفحه وب کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما میتوانند جنبه های مختلف همکاری با وب سایت و سازمان شما را بررسی نموده و از میان تنوع روشهای همکاری یکی را به انتخاب خود انتخاب نمایند. طراحی این صفحه وب میتواند یک حرکت هوشمندانه برای گسترش کسب و کار شما باشد.

فرم درخواست نمایندگی :

اگر نیاز داشته باشید تا به صورت مکانیزه و توسط یک صفحه وب سایت متقاضیان بتوانند فرم مورد نظر شما را پر نمایند و درخواست نمایندگی خود را برای شما ارسال نمایند طراحی این صفحه وب میتواند از بروکراسی اداری و کاغذ بازی جلوگیری نماید.

اجاره فروشگاه و مغازه :

مطمئن هستیم چنانچه این صفحه از وب سایت به خوبی طراحی گردد میتواند مشتریان واقعی را به محل تجاری و ساختمان آن بکشاند. این صفحه در وب سایت میتواند جلوه بسیار خوبی را به ظاهر و کلیت وب سایت و سازمان شما ببخشد.

حمایت کنندگان مرکز :

بسیاری از سازمان ها و افرادی که در برپا سازی مرکز تجاری نقش موثری دارند انتظار دارند تا نام و نشانی از آنها در بخشی از وب سایت مرکز تجاری وجود داشته باشد. با طراحی وب سایت و این صفحه وب میتوانیم خواسته این دسته از افراد را پوشش دهیم.

نمایندگی ها :

حتما برای رونق کسب و کار معرفی نمایندگی ها و حتی شعبات میتواند مهمترین صفحه وب در وب سایت شما باشد. طراحی این صفحه وب با گرافیک منحصر به فردش میتواند کاربران را به دیدن و مشاهده این صفحه وب ترغیب نماید.

اعطای کد تخفیف :

ارائه و طراحی این صفحه از وب سایت باعث جلب و جذب بازدید کنندگان خواهد شد. اشتیاق آنها را به خریدهای مجدد و دوباره دیدن وب سایت بیشتر مینماید. زیباترین طراحی را برای این صفحه در نظر گرفته ایم که میتوانیم با نظرات و ایده های خود شما در وب سایت پیاده سازی نماییم.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت مراکز تجاری در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید