• webtanan
  • تیر 12, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات – ارائه تازه های حیوانات :

مطمئن هستیم در صنعت حیوانات خانگی دائما مطالب جدید در قالب بخش تازه ها وجود دارد تا در وب سایت بتوان آن را به کاربران ارائه نمود. با ارائه این سرویس آنها به وب سایت شما وفادار خواهند بود و بازدید کنندگان وب سایت شما افزایش پیدا مینماید. بسیاری در ایران علاقه مند به داشتن حیوانات خانگی هستند ولی از آنها هیچ اطلاعات درست و موثقی ندارند. با طراحی این صفحه از وب سایت اعتماد بازدید کنندگان را فراهم نمایید.

درج و دانلود مقالات آموزشی حیوانات :

بسیاری از افراد مخصوصا آنهایی که برای اولین بار میباشد تا حیوانی را خریداری مینمایند سوالات بسیار زیادی در این مورد دارند که با ارائه این سرویس میتوانید این دسته از مشتریان را راضی و خشنود نمایید. آنها منتظر طراحی و ارائه این صفحه از وب سایت شما هستند. اجازه دهید کاربران وب سایت که در نهایت مشتریان واقعی شما خواهند شد بتوانند مقالات و کتابهای آموزشی در این زمینه را دانلود نمایند و از آنها استفاده کنند.

راهنمای خرید حیوانات :

برای خریدن و یا حتی فروش حیوانات راهنمایی ها و رهنمود هایی از طرف شما باید انجام گردد تا آنها با خیال راحت بتوانند عملیات خرید و فروش خود را انجام دهند. شما به عنوان یک متخصص و فرد با تجربه میتوانید در این زمینه به آنها راهنمایی هایی را برسانید. طراحی این صفحه از وب سایت باید برای کاربران تازه کار که تازه میخواهند حیوان خانگی داشته باشند بسیار گویا باشد.

بیماری و امراض :

وجود چنین صفحه ای در وب سایت حیوانات شما بسیار لازم و ضروی به نظر میرسد. در این صفحه از وب سایت باز هم به صورت دسته بندی شده میتوانیم تمام بیماری ها و امراض و علتهای آنها را توضیح داده و با تصاویرمربوطه به کاربران وب سایت ارائه نماییم. در طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت برنامه های بسیار خوب و ایده های بسیار نو داریم که حتما در وب سایت حیوانات شما پیاده سازی خواهیم نمود.

کلینیک ها :

دقیقا مانند انسان ها حیوانات هم احتیاج به کلینیک ها و دامپزشکی های مجرب دارند. وب سایت شما میتواند با داشتن چنین صفحه از وب سایت در ایران به عنوان مرجع و دانش نامه در این زمینه باشد و تمام کلینیک ها در کل کشور را همراه با نقشه کامل آنها معرفی نمایید. بسیاری از کاربران آنلاین در اینترنت هم اکنون به دنبال چنین کلینیک هایی هستند که در نهایت میتوانند در وب سایت حیوانات خانگی شما آنها را پیدا نمایند.

پربازدیدترین ها – پرفروش ترین ها :

همیشه و در هر وب سایتی در سطح اینترنت میتوان در اولین صفحه از وب سایت جدیدترین ها و … را قرار داد تا کاربران بیشتری جذب چنین عناوینی شده و بر روی آنها کلیک نمایند. در نهایت با بالا رفتن بازدید کنندگان وب سایت درآمد شما هم از وب سایت یا با فروش مستقیم حیوانات و یا با گذاشتن تبلیغات وب سایت های دیگر افزایش پیدا خواهد نمود. در طراحی این صفحه از وب سایت تمام دقت های خودمان را با آن همراه خواهیم نمود.

مشاوره قبل از خرید :

مخصوصا در این حوزه که بسیاری از افراد مخصوصا آنهایی که میخواهند تازه یک حیوان خانگی داشته باشند بسیار مهم و مفید میباشد. برای طراحی و پیاده سازی آن میتوانیم از سیستم چت آنلاین تا پر نمودن یک فرم ساده توسط مشتری کار طراحی را آغاز نماییم. برای طراحی و پیاده سازی آن طرح ها و برنامه های گسترده ای را داریم.

آموزش و تربیت :

یکی از اولین گام هایی که یک فرد میتواند حیوان خوانگی خود را نگهداری نماید آموزش و تربیت آن میباشد. در این صفحه از وب سایت میتوانیم در قالب مقاله های بسیار عالی و مفید کاربران و صاحبان حیوانات را آموزش داده و نحوه صحیح آموزش و تربیت حیوانات را به آنها بیاموزیم. در طراحی این صفحه از وب سایت باید به صورت دسته بندی عمل نموده و حیوانات را به صورت تفکیک شده اطلاعاتشان را ارائه نماییم.

تغذیه حیوانات خانگی :

علم تغذیه در حیوانات خانگی یکی از چالشهای مهم صاحبان آنها میباشد. شما میتوانید در این صفحه از وب سایت به صورت درست و علمی اطلاعات درست انواع حیوانات خانگی را در اختیار صاحبان آنها بگذارید. در این صفحه از وب سایت باید اطلاعات را به صورت دسته بندی شده و در قالب گرافیک بسیار عالی در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهیم تا آنها همیشه به وب سایت حیوانات خانگی شما وفادار باشند.

آشنایی با نژادها :

در انتخاب حیوانات مهمترین فاکتور و سوال برای خریدار حیوان نژاد آن میباشد. با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم به صورت دسته بندی و گروه بندی های مشخص و مرتبط با آن حیوان اطلاعات مورد نشر را در اختیار بازدید کنندگان و مشتریان قرار دهیم. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست نداده بطوریکه بسیاری از مشتریان به دنبال چنین سرویسی در وب سایت ها هستند. حتی میتوانید برای آنها سیستم جستجو هم در نظر بگیرید.

مولدهای ما :

یکی از هیجان انگیز ترین صفحات وب سایت که میتواند بازدید کنندگان خوبی هم پیدا نماید این صفحه از وب سایت میباشد. در این صفحه از وب سایت میتوانید حیواناتی که مولدی هستند و کاربران زیادی به دنبال آنها هستند را معرفی نموده و در نهایت آنها را با قیمتهای خوبی به فروش برسانید. در طراحی این صفحه از وب سایت باید از گالری تصاویر و ویدئو ها استفاده نماییم تا کاربران را بتوانیم برای مدت زمان بیشتری در وب سایت نگه داریم.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید