• webtanan
  • تیر 06, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان – رزرو و تعیین وقت قبلی :

یکی از جذابترین و هیجان انگیز ترین سرویس هایی که بیماران شما استقبال خواهند نمود رزرو آنلاین میباشد. آنها حتی توسط گوشی های موبایل و تبلت خود هم میتوانند عملیات رزرو آنلاین را انجام داده و وقت ملاقات با دکتر مورد نظر خود را تعیین نمایند. البته برای مدیریت دادن وقت های آنلاین حتما باید فردی مدیریت آن را به عهده بگیرید تا کاربران با تداخل وقت ملاقات روبرو نشوند. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند شما را نسبت به رقبا در جایگاه بالاتری قرار دهد.

امکان مشاوره رایگان :

دادن مشاوره در ابتدا میتواند در بالا رفتن حس اعتماد و افزایش خوش بینی بین بیمار و دکتر تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. آنها میتوانند در ابتدا با گرفتن یک مشاوره کامل و بدون نقص حتی به صورت آنلاین به شما اعتماد نموده و در نهایت با حضور در مطب شما کارهای دیگر خود را انجام دهند. در طراحی این صفحه از وب سایت نهایت دقت و تجربه خود را به کار خواهیم بست.

اعلام خدمات بیمه ای و بیمه های طرف قرارداد :

اعلام لیست شرکت های بیمه و آنهایی که با شما طرف قرار داد میباشند میتوانند در ابتدا تکلیف بیمار را مشخص نماید که آیا میتواند از سرویس های شما استفاده نمایند یا خیر. طراحی این صفحه از وب سایت را در جهت راحتی و رفاه حال بیماران خود انتخاب نمایید. ارائه لیست شرکتهای بیمه در بخش از وب سایت و طراحی کاربر پسند آن در نهایت باعث خواهد شد تا بازدید کنندگان وب سایت بتوانند بهتر تصمیم گیری نمایند.

نمایش تازه های پزشکی :

مخصوصا در رشته و شاخه پزشکی تازه هایی وجود دارد که شاید هنوز بسیاری از دکترها هم از وجود آنها بی خبر هستند. بنابراین با راه اندازی این بخش وب سایت خود را به عنوان مرجع تازه های پزشکی به همگان معرفی نمایید. نمایش و طراحی این بخش از وب سایت در نهایت میتواند بخشی از وب سایت شما را به وب سایت خبری تبدیل نماید و رتبه وب سایت شما در گوگل افزایش پیدا نماید. بسیاری از مشتریان منتظر این سرویس هستند.

درج و مدیریت پرونده های بیماران توسط پزشک :

میتوانید با وجود این سرویس پرونده های بیماران خود را به صورت آنلاین در کامپیوتر خود مطالعه نموده و از انجام کاغذ بازی های مرسوم رهایی پیدا نمایید. حتی خود بیماران هم میتوانند پرونده های پزشکی خود را به صورت آنلاین در هر جایی که هستند مطالعه نمایند. با دادن نام کاربری و کلمه عبور میتوانند به سوابق بیماری خود دسترسی پیدا نموده و حتی از آنها پرینت و گزارش هم بگیرند.

ثبت نام بیماران برای دیدن سوابق و وقتها :

خود بیماران دارای پنل اختصاصی و منحصر به فرد خواهند شد تا بتوانند تمامی سوابق و پرونده ها و پرداخت های خود را در هر جایی که هستند رویت و مطالعه نموده و در نهایت از آنها پرینت هم بگیرند. در نهایت طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت باعث خواهد شد تا پرونده و سوابق بیماران و استفاده کنندگان از خدمات به راحتی قابل دسترسی باشند تا بتوانیم در هر زمانی که بخواهیم ار آنها استفاده کنیم و در نهایت سرویس ها را بهتر در اختیار آنها قرار دهیم.

دسته بندی موضوعی وب سایت :

نه در این وب سایت بلکه در هر وب سایتی دسته بندی منوها و دادن اطلاعات به صورت درست به کاربران میتواند باعث بهبود عملکرد آن وب سایت و خشنودی کاربران آن سایت خواهد شد. آنها به راحتی میتوانند به صفحه مورد نظر خود دسترسی پیدا نمایند. با این کار حتی رتبه شما در گوگل افزایش پیدا خواهد نمود و بازدید کنندگان زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

درج نظر کاربران و تجربه آنها :

چنانچه در ارائه هر چه بهتر خدمات پزشکی و درمانی به بیماران شکی ندارید حتما این طراحی و پیاده سازی این سرویس را انتخاب نمایید. اجازه دهید تا بیماران نسبت به تجربه ای که با کار کردن با شما دارند نظرات و پیشنهادهای خود را در سایت منعکس نموده و حتی دیگر کاربران هم در مورد آنها نظر بدهند. دیده شدن نظرات کاربران در نهایت احساس خوبی را در استفاده از سرویس های درمانی شما در آنها ایجاد خواهد نمود.

درج مقاله های پزشکی :

مقاله میتواند رمز موفقیت وب سایت شما باشد. اجازه بدهید با وجود متن های زیاد در وب سایت, افراد و کاربران مختلف شما را به عنوان قطب یک سایت پزشکی در ایران قلمداد نمایند و همه روزه برای مطالعه این مقالات جدید و بروز شده به وب سایت شما سری بزنند. در نهایت با طراحی و ارائه این صفحه از وب سایت بازدید کنندگان بیشتر در وب سایت شما خواهند ماند و رتبه سایت شما افزایش پیدا مینماید.

مراکز آموزش درمانی :

نمایش دادن اطلاعات مربوط به مراکز آموزشی و درمانی میتواند وجه وب سایت شما را بسیار رسمی نموده تا کاربران به وب سایت شما بیشتر اعتماد نموده و از خدمات وب سایت شما استفاده نمایند. البته برای معرفی این مراکز آموزشی و درمانی میتوانید از تصاویر و نقشه گوگل هم استفاده نمایید تا کاربران بتوانند به راحتی این مراکز را پیدا نمایند. در نهایت وب سایت شما به عنوان مرجع در ایران خواهد شد. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

مراکز تحقیقاتی :

بسیاری از مراکز تحقیقاتی را میتوانید در این بخش از صفحه وب سایت به مخاطبان خود معرفی نمایید. با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید وب سایت پزشکی و پزشکان خود را به عنوان مرجع در ایران به کاربران معرفی نمایید. بسیاری از بازدید کنندگان شاید هم اکنون در اینترنت به دنبال چنین مراکزی باشد که در نهایت میتوانند اطلاعات خود را در وب سایت پزشکی و پزشکان شما بیابند.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید