• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طراحی وب سایت کارخانجات – معرفی نمایندگی های فروش و خدمات پس از :

حتما نمایندگی های فروش و شعبات کارخانه شما احتیاج دارند تا در وب سایت بهتر و موثرتر دیده شوند. با انتخاب این سرویس و طراحی و پیاده سازی آن توسط وب تنان این امکان را برای آنها به وجود بیاورید تا در کسب و کار نهایی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. آنها با دیدن آدرس و مشخصات خود در وب سایت مرکزی کارخانه حتما انگیزه بیشتری برای فعالیت های خود خواهند داشت و باعث رونق کاری شما خواهند شد.

نمایش استاندارد ها و گواهینامه ها :

میتوانید در این بخش گواهینامه ها و مجوزهای خود را در معرض نمایش قرار دهید. کاربران و مشتریانتان با دیدن این صفحه به شما اطمینان بیشتری مینمایند و خریدهای بیشتر و بهتری را از شما انجام خواهند داد.

ارتباط با مشتریان :

به جرات میتوانیم بگوییم طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید جزء واجبات هر وب سایت باشد. در این صفحه از وب سایت به گونه ای فرمی را برای شما طراحی خواهیم نمود تا کاربران و مشتریان بتوانند به راحتی با دپارتمان و بخش مربوطه ارتباط برقرار نموده و مشکلات و نظرات خود را مطرح نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

شرکت های تابعه :

با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت میتوانید سازمان و شرکت و کارخانه خود را بهتر و جامع تر به بازدید کنندگان و مشتریان وب سایت خود بشناسانید. میتوانیم از تصاویر شرکت های تابعه به همراه نقشه دقیق محل آنها و زمینه فعالیت های آنها در این صفحه از وب سایت صحبت نماییم. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

بازدیدها :

میتوانید خلاصه ای از گزارشات هر بازدید را در این صفحه از وب سایت برای بازدید کنندگان خود در نظر بگیرید و به آنها ارائه نمایید. در هر صورت کاربران با دیدن این صفحه از وب سایت از بزرگ بودن سازمان شما اطلاع پیدا خواهند نمود و حتما با شرکت شما وارد معامله خواهند شد. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از وب و گالری تصاویر که در آن بازدید اتفاق افتاده است هم استفاده نماییم.

گواهی نامه ها و افتخارات :

حتما طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید چراکه بازدید کنندگان وب سایت در نهایت با دیدن گواهی نامه ها و افتخارات کارخانه و شرکت شما بیشتر به شما اعتماد خواهند نمود و زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری خواهند نمود. در نهایت از طریق آدرسی که در وب سایت قرار دارد با شما ارتباط برقرار خواهند نمود. در طراحی وب سایت از بهترین ترفندها و تکنیک ها استفاده خواهیم نمود.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت کارخانجات در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید