• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

طراحی وب سایت کودکان – لیست تمامی مهدکودک ها به همراه امکانات آنها :

اولیای کودکان امروزه از اینترنت به دنبال مهد کودک و فراهم آوردن امکانات رفاهی برای فرزندان خود میگردند. این بازار را از دست ندهید و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. افزایش ترافیک در وب سایت در نهایت جایگاه شما را در گوگل افزایش داده و بازدید کنندگان زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. در طراحی این صفحه از وب سایت نهایت دقت و تلاش خود را خواهیم نمود.

ارائه نکات آموزشی و تربیتی به والدین :

وب سایت خود را به بخش آموزش نکات آموزنده و مهم به والدین تبدیل نمایید. آنها برای تربیت درست فرزندانشان به شما پول خواهند داد و روزانه به صورت مستمر به وب سایت شما سر خواهند زد. طراحی این صفحه وب به خودی خود میتواند والیدن دانش آموزان را هر روزه به وب سایت کودکان شما بکشانند و از این طریق میتوانید بازدید کنندگان خود را افزایش دهید. به طراحی این صفحه وب فکر کنید.

ارائه نکات تغذیه ای و رفتاری برای بانوان باردار :

بانوان باردار بیش از افرادی دیگر نکات تغذیه ای را باید رعایت نمایند و به دلیل اینکه وقت آزاد بیشتری دارند در سطح اینترنت به دنبال این نکات تغذیه ای میگردند. از این فرصت استفاده نموده و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. آنها دوست دارند تا مطالب مورد نظرشان همراه با تصاویر باشد تا بتواند زنان باردار را بهتر راهنمایی نمایند. در طراحی این صفحه باید از رنگهای شاد و زیبا استفاده نمود.

امکان ثبت اطلاعات کودک همراه تصویر و جرئیات :

با ارائه این سرویس هم کودکان و هم والدین آنها دست از سر شما بر نخواهند داشت. آنها حاضر هستند تا پول خرج نمایند تا هنر فرزندانشان به صورت آنلاین به رویت افراد آنلاین و ب سایت شما برسد. با طراحی این صفحه از وب سایت این فرصت را به آنها بدهید تا والدین اطلاعات بیشتری را از فرزندانشان در وب سایت کودکان شما درج نمایند.

ارائه نکات تغذیه کودکان :

علم تغذیه برای مادران و پدران آنلاین وب سایت شما بسیار مهم میباشد. آنها به دنبال این مطالب هستند. سعی کنید با ارائه چنین مطالبی رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجوگری مانند گوگل و یاهو و بینگ افزایش دهید. برای طراحی این صفحه وب سایت طراح ها و برنامه ها متنوعی را در نظر گرفته ایم تا در وب سایت شما پیاده سازی نماییم.

معرفی مراکز فروش کالاهای کودک :

نبودن وقت میتواند باعث شود تا مشتریان از روشهای سنتی برای خرید استفاده نکنند. بنابراین در اینترنت و مخصوصا وب سایت شما میتوانند نیازهای خود را یافته و بازدید و خریدهای آنلاین را انجام دهند. همچنین میتوانید با داشتن و طراحی این صفحه از وب سایت مکان فروشگاه ها را با ذکر آدرس دقیق آنها در وب سایت خود قرار دهید تا کاربران که عمدتا خانم هستند به وب سایت شما وفادار بمانند.

بخش کتابخانه و امکان دانلود کتاب ها :

همیشه دانلود و پیدا نودن فایل و کتاب الکترونیکی مناسب از مهمترین دغدغه های کاربران وب سایت ها میباشد. با ارائه این سرویس میتوانید مرجعی برای کتابهای کودکان, دوران بارداری, اصول اولیه زندگی زناشویی و … را در ایران داشته باشید. با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید رنج گسترده ای را کاربران خانم را به سمت وب سایت خود بکشانید. بازدید کنندگان وب سایت خود را با داشتن این صفحه افزایش دهید.

امکان دانلود کارتون و فیلم های انیمیشن :

پر بازدید ترین وب سایت ها امروزه سایتهای دانلود فیلم و کارتون و سریال میباشند. هم اکنون میتوانید برنامه ای دراز مدت برای ارائه این سرویس در وب سایت خود داشته باشید. همیشه وجود ویدئو در وب سایت برای کاربران جذاب و جالب بوده است.

قرار دادن بازی های فلش در سایت :

کودکان و نوجوانان علاقه ای بسیار زیادی برای بازی کردن به صورت آنلاین دارند بنابراین وجود بخش فلش و انیمیشن های جذاب میتواند به بازدید کنندگان وب سایت شما اضافه نماید. آنها منتظر طراحی این صفحه در وب سایت شما هستند تا بتوانند ساعتها از وقت خود را در وب سایت جذاب و زیبای شما بگذرانند. برای ساعتها با ارائه این سرویس میتوانید آنها را در وب سایت سرگرم نمایید.

کاردستی :

نمایش کاردستی و نحوه درست نمودن آن میتواند یکی از هیجان انگیز ترین صفحه وب در وب سایت شما باشد. ما طراحی منحصر به فردی را برای این صفحه از وب سایت برای شما در نظر گرفته ایم. طرحی شاد همراه با تصاویرزیبا و نحوه چیدمان و نمایش منحصر به فرد کاردستی ها میتواند از مزایای این صفحه از وب سایت باشد.

جشن تولدها :

یکی از شادترین بخش های وب سایت شما میتواند صفحه وب جشن تولدها باشد. در این صفحه که میتوانیم آن را با رنگها و تصاویر طراحی و آرایش نماییم از زمان بندی جشن تولد کودکان میتوانیم شروع نموده تا کادوهایی که کودکان در جشن های خود از عزیزانشان گرفته اند. مطمئن باشیم که آنها منتظر وجود چنین صفحه وب سایتی هستند و برای طراحی آن سعی میکنیم بسیار ظرافت و زیبایی را رعایت نماییم.

شعر و قصه :

با طراحی و پیاده سازی این صفحه شوق کودکان در گفتن شعر و شنیدن آن پیدا مینمایند. میتوانند شعر خود و دیگران را در این صفحه از وب سایت شما مشاهده نمایند و حتی آنها را به دوستان خود برای دیدنشان معرفی نمایند. کودکان در وب سایت شما منتظر دیدن این سرویس هستند. با سفارش و طراحی آن میتوانیم کاربران وب سایت خود را در عرض مدت کوتاهی چند برابر نمایید.

کانون پرورش فکری :

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از سازمان های بسیار معتبر در این زمینه میباشد. میتوانید به این موضوع صفحه وب در وب سایت کودکان خود اختصاص داده تا کودکان بتوانند اخبار و وقایع مورد نظر را توسط همین صفحه از وب سایت پیگیری نمایند. در طراحی این صفحه سعی مینماییم که در عین سادگی و زیبایی کودکان بتوانند مطالب و محتویات صفحه را به راحتی پیدا نمایند.

تئاتر کودک :

یکی از رفتارهای زیبای کودکان بازی نمودن در تئاتر میباشد. میتوانید با طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت اطلاعات کامل تئاتر کودکان همراه با تصاویر زیبای آنها را در این صفحه از وب سایت قرار داده تا والدین آنها با دیدن تصاویر و حتی فیلم های تئاتر به وب سایت شما وفادار بمانند وب سایت شما را به دیگر آشنایان خود معرفی نمایند.

مراکز خیریه :

به هر حال هنوز افرادی وجود دارند که به کمک احتیاج دارند مخصوصا کودکان بی سرپرست یا مریض. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم مراکز خیریه در این زمینه را معرفی نموده و یا حتی توسط سیستم پرداخت آنلاین در وب سایت وجوه کمک کنندگان را مستقیما اخذ نماییم. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند کاربران را به وب سایت خود وفادار نموده و آنها را برای مدتهای زیادی در وب سایت نگه دارید.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت کودکان در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید