• webtanan
  • تیر 08, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

معرفی مکان ها و جاذبه های گردشگری هر کشور :

قبل از سفر به کاربران خود اطلاعات کافی در زمینه مکان دیدنی یا سیاحتی و زیارتی را بدهید. با طراحی این صفحه از وب سایت خود را به عنوان یک بانک اطلاعات گردشگری به دنیا و ایران معرفی نمایید. بسیاری از ایده های خود را میتوانیم در این صفحه از وب سایت پیاده سازی نماییم. هنوز مکانهای زیاد گردشگری وجود دارند تا کاربران وب سایت شما بخواهند که آنها را جستجو و پیدا نمایند. طراحی این صفحه را از دست ندهید.

معرفی خدمات مسافربری :

بسیاری از آژانس های مسافرتی هم اکنون به دنبال اطلاعات وب سایت شما هستند. با آنها وارد مذاکره شوید و از اطلاعات و مزیت این صفحه استفاده نمایید. ما برای طراحی صفحه معرفی خدمات مسافربری شرح ها و برنامه های زیادی داریم. کاربران میتوانند سرویسها و خدمات آنلاین وب سایت شما را در این صفحه از وب سایت جستجو و پیدا نمایند.

معرفی شرکتهای مسافرتی :

آزانس های مسافرتی برای فروش پکیجهای مسافرتی خود پول خوبی را پرداخت می نمایند. آنها به بازدید کنندگان سرشار وب سایت شما احتیاج خواهند داشت چرا که دوست دارند بهتر دیده شوند. این فرصت را با طراحی این صفحه از وب سایت از دست ندهید. طراحی این صفحه در نهایت میتواند رتبه وب سایت شما را در گوگل بهبود ببخشد.

معرفی خدمات گردشگری :

بسیاری از ارگانها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی برای معرفی خدمات گردشگری به شما احتیاج خواهند داشت. گردشگران در ایران هم اکنون در صفحات وب سایت های مختلف به دنبال چنین صفحات و اطلاعاتی هستند. از این فرصت استفاده نموده و با طراحی یک صفحه ایده آل با گرافیک منحصر به فرد این دسته از کاربران آنلاین در وب سایت ها را به سمت خود بکشانید.

معرفی تورهای تفریحی، گردشی، داخلی و خارجی :

تورهای داخلی و خارجی را در مقابل گرفتن پول تبلیغات برای آژانس های مسافرتی تبلیغ نمایید. آنها از مشتریان وب سایت شما برای خودشان میخواهند استفاده نمایند و شما در برابر کاربران آنلاین وب سایت پول خوبی را از آنها دریافت خواهید نمود. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند کاربران وب سایت شما را افزایش دهد.

اطلاعاتی درباره آژانس مسافرتی :

دائره المعارف آژانس های مسافرتی در ایران باشید. اجازه بدهید که تمامی آژانس های مسافرتی خود را در وب سایت شما معرفی نمایند. به یاد داشته باشید هنوز بسیاری از آژانس های مسافرتی برای خودشان وب سایت ندارند و شما میتوانید از این فرصت به نفع خود استفاده نمایید.

معرفی خدمات آژانس مسافرتی :

جزئیات معرفی آژانس های مسافرتی را در این بخش داشته باشید. حتی میتوانید برای آن سیستم جستجو هم طراحی نماییم تا پیدا نمودن اطلاعات آژانس های مسافرتی و حتی وب سایت آنها برای کاربران آنلاین وب سایتتان آسانتر باشد.

رزرو تورهای مسافرتی :

وب سایت خود را به گیشه فروش بلیط هواپیما و رزرو آنلاین آن تبدیل نمایید. بسیاری از آژانس های مسافرتی هم اکنون حاضر هستند با شما کار کنند. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند آنها را از این سردرگمی نجات دهد. آنها منتظر طراحی این صفحه از وب سایت هستند و شما میتوانید با داشتن این صفحه از وب سایت آنها را جذب وب سایت خود نمایید.

نمایش برنامه های هر تور و اطلاعات مورد نیاز برای مسافران :

با نمایش توضیحات هر تور مسافرتی و تصاویر مربوط به آن دل هر کاربر آنلاینی را ببرید. بگذارید قبل از انجام یک تور واقعی لذت یک تور مجازی را در وب سایت شما تجربه نمایند.

امکان نمایش مسیرهای مسافرتی منتخب :

پیشنهادهای ویژه و ارزان خود را در این قسمت به مخاطبان خود ارائه نمایید. بسیاری از کاربران آنلاین منتظر تورهای لحظه آخری در وی سایت شما هستند.

سفرنامه :

وجود مطالب سرشار در این صفحه از وب سایت میتواند در نهایت بازدید کنندگان زیادی را برای وب سایت شما به ارمغان بیاورد. در این صفحه میتوانید از تجربیات سفر دیگران به مکان مورد نظر در این صفحه از وب سایت بنویسید و حتی این توضیحات میتواند همراه با تصاویر هم باشد. کاربران وب سایت شما هم اکنون منتظر طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت شما هستند.

تور لحظه آخری :

این دسته از تورها به دلیل داشتن قیمت کم امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا نموده اند و حتی وب سایت هایی هم فقط بر روی همین تورها کار نموده و مسافران را جذب خود مینمایند. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند دارای امکانات متفاوتی باشد که برای همه آنها برنامه ریزی نموده ایم تا با بالاترین کیفیت آن را در وب سایت گردشگری شما پیاده سازی نماییم.

تورهای لوکس :

این دسته از تورها طرفداران خاص خودش را دارند و طبیعتا برای آن هم پول بیشتری را پرداخت مینمایند. هم اکنون در بسیاری از وب سایت های گردشگری و تورهای مسافرتی کاربران به دنبال چنین صفحات وبی هستند و این میتواند دلیل خوبی برای طراحی و داشتن این صفحه وب در سایت شما باشد.

گزارش تخلف :

این صفحه در وب سایت در نهایت میتواند حکم پلیس را برای شما داشته باشد تا اگر مطلب نا مربوطی در وب سایت قرار داده شود خود کاربران وب سایت آن را به شما گزارش دهند. در طراحی این صفحه از وب سایت حتی میتوان از سیستم چت آنلاین هم استفاده نمود.

گواهی نامه ها :

نمایش گواهینامه ها و افتخارات همراه با افکتهای بسیار مناسب و کاربر پسند در نهایت میتواند باعث اعتماد سازی بیشتر کاربران به وب سایت شما گردد. در طراحی این صفحه از وب سایت نهایت دقت و تجربه خود را به کار خواهیم بست تا کاربرانتان بتوانند به راحتی این صفحه را مشاهده نموده و گواهینامه ها و افتخارات موسسه گردشگری شما را رویت نمایند.

ارتباط با مشتریان :

نه در یک وب سایت گردشگری بلکه در هر وب سایتی این صفحه میتواند باعث جلب نظر بازدید کنندگان و در نهایت مشتریان آن وب سایت گردد. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند در افزایش بازدید کنندگان و بهبود رتبه وب سایت شما در گوگل گردد. طراحی این صفحه وب میتواند در نهایت حتی به صورت چت آنلاین پیاده سازی گردد.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت گردشگری در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید