• webtanan
  • تیر 12, 1400
  • بدون دیدگاه
زمان مطالعه: 3 دقیقه

امروزه وجود مراکز تجاری یکی از اهداف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان میباشد. خیلی از افراد آنلاین قبل از رفتن به مراکز خرید این انتظار را دارند تا در رابطه با آن مرکز تجاری, اطلاعاتی را کسب نمایند تا با دید بازتر گام های خود را بردارند. لذا شرکت طراحی و توسعه وب تنان با داشتن کادری مجرب میتواند چنین وب سایتهایی را طراحی و پیاده سازی نماید. حتی با ترفندهای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا همان SEO – Search Engin Optimization میتوانیم طراحی وب سایت شما را در بالاترین رتبه در موتورهای جستجو مانند گوگل قرار دهیم تا بهتر و موثرتر دیده شوید. نمونه کارهای ما میتوانید این ادعا را ثابت نماید.از مهمترین اهداف که باید وب سایت های مراکز تجاری ایجاد شوند عبارتند از :

کمک به ایجاد اشتغال و خلق فرصتهاي جدید

شناسایی بهینه عوامل مؤثر در بازارهاي هدف توسط تشکیلات جامع و کارا

معرفی مراکز تجاری خود جهت جذب سرمایه گذاران و جلب مشارکت کنندگان از خارج

کاهش هزینه هاي بازاریابی، تبلیغات و …

انتقال فرصتهاي تجاري، سرمایه گذاري و مناقصات بین المللی در بازار هدف بـه فعالان اقتصادي در داخل کشور

ارائه اطلاعات اقتصادي و تجاري به مشارکت کننـدگان و بهـره بـرداران در مراکـز تجاري و نیز اطلاع رسانی حرفـه اي بـه منظـور معرفـی امکانـات و توانـایی هـاي صنعتی کشور و اخذ اطلاعات مورد نیاز و تلاش در جهت ایجاد تماسهاي مـؤثر رو در رو براي اعضاي مرکز

شناسایی دقیق بازارهاي هدف از طریق انجام فعالیتهاي بازارشناسی و بازاریابی

حضور فعال و مؤثر در سازمانهاي تخصصی و بین المللی مرتبط با تجارت

معرفی مغازه ها و امکانات گردشی و تفریحی در مرکز تجاری

و بسیاری دیگر از موارد که در نهایت شما را مجاب خواهد نمود تا یک وب سایت مرکز تجاری داشته باشید. البته در یک وب سایت در زمینه مرکز تجاری خیلی از بخش ها و طبقات و دپارتمان های مختلف را میتواند معرفی نمود تا بازدید کنندگان در ابتدا از طریق وب سایت بتوانند با آن مرکز ارتباط داشته باشند. این بخش ها میتواند شامل غرفه ها و مغازه ها و رستوران ها و کافی شاپ ها و امکانات تفریحی و بسیاری دیگر از بخش ها باشد که میتوانید به خوبی از طریق وب سایت آنها را معرفی نمایید.

در زمان طراحی چنین وب سایت هایی حتما به بروز رسانی و پیشرفت آن در آینده فکر خواهیم نمود. چرا که هر لحظه ممکن است بخش جدیدی به مرکز تجاری مورد نظر اضافه گردد و بلافاصله لازم هم باشد تا در وب سایت این بخش جدید منعکس گردد. بنابراین به گونه ای کار طراحی و برنامه نویسی را برای شما انجام خواهیم داد که در نهایت هر زمانی که نیاز به اضافه نمودن بخش و صفحه جدیدی باشد, مشکلاتی سر راه قرار نگیرد.

درست است که مرکز تجاری شما به زودی توسط خود مردم و بازدید کنندگان حقیقی شما به دیگران معرفی خواهد شد, ولی سئو سایت و بهینه سازی این وب سایت در موتور جستجوی گوگل هم میتواند یکی از مهمترین مزیت های وجود مرکز تجاری مورد نظر در فضای مجازی باشد. در زمان طراحی این سایت بالاترین و بروز ترین استانداردهای طراحی سایت در بخش سئو را برای شما طراحی و پیاده سازی خواهیم نمود که در نهایت بهترین و موثرترین نتیجه را برای شما داشته باشد.

معمولا آیتم های تخصصی که در یک مرکز تجاری میتواند وجود داشته باشد و ما هم تمامی این آیتم ها را در صفحه پیش فاکتور آنلاین وب سایت خود قرار داده ایم به شرح زیر میباشد:

اجاره فروشگاه و مغازه همراه با اطلاعات کامل آنها

حمایت کنندکان مادی و معنوی مرکز و صفحه ویژه برای کمک به مرکز تجاری

مطالب ویژه

نمایندگی ها

فرم درخواست نمایندگی

اعلام تاریخ حراجی ها

 

از این لینک میتوانید به تمامی آیتم ها تخصصی طراحی سایت مراکز تجاری دسترسی داشته باشید

 

و در نهایت صدها مزیت دیگر که تنها میتوان با داشتن یک وب سایت ایده آل برای موسسه و مرکز تجاری خود داشته باشید.

هم اکنون میتوانید پس از شنیدن و دیدین مزیت های داشتن یک وب سایت عالی برای مرکز تجاری, از صفحه پیش فاکتور شرکت وب تنان تجربه ای بینظیر برای ثبت و ارسال درخواست طراحی سایت خود داشته باشید. در این صفحه از وب سایت ما, خود شما آیتم های تخصصی و مشترک وب سایت خود را خواهید چید. پس منتظر ثبت درخواست طراحی سایت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید