• webtanan
  • تیر 07, 1400
  • بدون دیدگاه

طراحی وب سایت رستوران – ارائه و بروزرسانی منوی آنلاین :

مطمئن باشید کاربرانی که توسط موتورهای جستجو مانند گوگل شما را در فضای مجازی پیدا نموده اند اول از همه منوی های رستوران یا کافی شاپ شما را نگاه خواهند نمود و همین ملاک خیلی خوبی برای مراجعه حضوری خواهد بود. با طراحی چنین صفحه ای در وب سایت میتوانیم آنها را به محل اصلی رستوران کشانده و در نهایت به مشتری دائمی ما تبدیل شود. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

امکان سفارش آنلاين :

حتما سفارش آنلاین را هم در دستور کار خود قرار دهید. چرا که بسیاری از رقبای شما هم اکنون توسط اینترنت و وب سایتشان غذاها را تحویل مشتریان خود میدهند. انتخاب این سرویس میتواند یک حرکت نوین و استراتژیک باشد. البته در طراحی این سرویس در وب سایت شما باید از برنامه نویسی وب سایت های فروشگاهی هم استفاده نماییم که در نهایت برای شما درآمد خوبی هم داشته باشد.

امکان معرفی شعبات مختلف :

حتما نمایندگیها و شعبات شما در تهران و شهرستانها منتظر هستند تا آدرس و تلفن هایشان در سایت اصلی قرار بگیرد. آنها این توقع را به عنوان تبلیغات از شما دارند. حتی مشتریان هم میتوانند نزدیکترین شعبه را برای گذراندن یک روز خوب انتخاب نمایند. در این صفحه از وب سایت میتوانیم آدرس به همراه محل دقیق آن را در قالب یک نقشه گوگل پیاده سازی نماییم. رای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های ویژه ای را

امکان رزرو رستوران برای مراسم مختلف :

رزرواسیون خود را هم اکنون میتوانید بر روی بستر اینترنت و بدون دردسر طراحی و پیاده سازی نمایید. با انتخاب این سرویس نسب به رقبایتان حرفه ای تر عمل نمایید. در فرم آنلاین میتوانید نوع مراسم را تعیین نمایید که از پیش برنامه ریزی های لازمه را برای آن مراسم انجام دهید. البته برای گرفتن پول هم میتوانید امکانات آنلاین را در وب سایت رستوران خود پیاده سازی نمایید. طراحی و سفارش آن را فراموش نکنید.

امکان رزرو میز :

بسیاری از مشتریان امروزه توسط اینترنت میز مورد نظر خود را رزرو مینمایند. در صورتی که با گوشی خود و توسط اینترنت و از طریق وب سایت هم میتوانند چنین کاری را انجام دهند. به شرطی که این سرویس را برای طراحی انتخاب نمایید. طراحی و پیاده سازی چنین سرویسی در وب سایت باعث افزایش رتبه شما نزد مشتریان خواهد شد و این میتواند در مقام رستوران و کافی شاپ شما بسیار تاثیر داشته باشد. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

امکان برگزاری قرعه کشی :

انتخاب این سرویس میتواند در نهایت باعث کشاندن دوباره کاربر به وب سایت گردد. آنها برای انجام قرعه کشی و دیدن مراحل آن یا بعدا برای چک کردن نتیجه آن دوباره به وب سایت شما سر خواهند زد و بنابراین بازدید کننده وب سایت و رتبه وب سایت شما بهبود پیدا خواهد نمود. حتی میتوانید با ارائه این سرویس کاربران را مجبور نمایید تا در وب سایت شما ثبت نام نمایند. طراحی این بخش از وب سایت را از دست ندهید.

درج و مدیریت نظرات کاربران :

کاربران در هر وب سایتی دوست دارند تا نظراتی که در رابطه با غذا یا طرز برخورد گارسونها با آنها داشته اند را مکتوب در سایت بنویسند تا دیگران هم از آن نظرات استفاده نمایند. بنابراین چنانچه سرویس خوبی را ارئه میدهید نباید نگران هیچ چیز دیگری باشید. تایید نمودن و حتی رد این پیام ها و اظهار نظرها را خود شما توسط پنل مدیریتی که در اختیار دارید میتوانید هر روزه و هر ساعته کنترل و مدیریت نمایید.

درج و مدیریت اطلاعیه های رستوران :

حتما در وب سایت یا کافی شاپ شما در روز اتفاقات خوب و بدی رخ میدهد که دوست دارید تا به صورت آنلاین و در قالب اطلاعیه ای آن را در وب سایت قرار دهید. مانند تغییر زمان کار رستوران و یا آمدن غذاهای جدید و یا تغییر سر آشپز. میتوانید این اطلاعات و اخبار را فقط برای کاربران ثبت نام شده در وب سایت در نظر بگیرید تا از اینرو کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما افزایش پیدا نماید.

درج دستور پخت غذاها :

مشتریان شما حتی آنهایی که سالیان زیادی میباشد که مشتری شما هستند دوست دارند تا بدانند شما چگونه غذاهای خود را پخت و پز مینمایید. البته این به عنوان یک رمز و راز برای هر رستورانی میباشد ولی تا حدی میتوانید این اطلاعات را همراه با تصاویر و ویدئوها در اختیارشان قرار دهید. در طراحی این بخش از صفحه وب سایت میتوانید از دسته بندی غذاها به خوبیی استفاده نمایید تا بازدید کنندگان وب سایت به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا نمایند.

معرفی غذاهای جدید :

مشتریان شما مشتاق هستند تا ببینند در رستوران شما چه غذاهای جدیدی خواهد آمد تا حتما به عنوان اولین افرادی باشند تا آن غذا را امتحان مینمایند. این اطلاع رسانی علاوه بر اینکه توسط سیستم اس ام اس میتواند انجام بپذیرد, توسط وب سایت هم میتوان برای بازدید کنندگان قرار داد. بسیاری از مشتریان منتظز ارائه و طراحی چنین سرویس و صفحه در وب سایت شما

معرفی لیست غذاهای روز :

یکی از هیجان انگیز ترین قسمتها برای کاربرانی که به تازگی شما را در فضای مجازی پیدا نموده اند لیست غذاهای روز شما میباشند. این دسته از افراد به دنبال تست و آزمایش غذاها و منوهای جدید میباشند. میتوانید با انتخاب و سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت گزینه فرصت دوباره را به مشتریان خود بدهید.

معرفی سرآشپزهای رستوران :

بیشتر رضایت مشتریان شما حتما از غذاهای خوشمزه شما و در نهایت از سر آشپز رستوران شما خواهد بود. بنابراین میتوانید رزومه کاری آنها را در وب سایت معرفی نمایید تا بازدید کنندگان و مشتریان راحتتر بتوانند به کسب و کار شما اعتماد بیشتری نمایند. در طراحی و نمایش اطلاعات سرآشپزها میتوانیم از تصاویر و ویدئوهای آنها در زمان طبخ و پخت غذاها استفاده نماییم تا کاربران راحتتر بتوانند با آنها ارتباط برقرار نمایند.

گواهینامه ها و افتخارات :

حتما بازدید کنندگان و مشتریان وب سایت شما با دیدن گواهینامه ها و افتخارات بیشتر به شما اعتماد خواهند نمود و از سرویس ها و غذاهای شما استفاده خواهند نمود. میتوانیم برای پیاده سازی این صفحه از وب سایت از گالری تصاویر به همراه افکت ها هم استفاده نماییم. برای طراحی آن از ایده های بسیار جالبی استفاده خواهیم نمود.

از این لینک میتوانید درمورد طراحی وب سایت رستوران,کافی شاپ و فست فود در گروه طراحی سایت وب تنان ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *